Magazin /magazin/vip
7296 ogledov

Znani Slovenec: "Nobena, s katero sem bil intimen, me ni pustila"

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 09:26 19.marec 2024.

    Tomaž ima mačka ali mačko ?

  • sam1 08:14 19.marec 2024.

    Torej bi moral imeti Tomaž doma harem,ampak kolikor je meni znano že v jeseni svojega življenja živi pri mami......

    • Majazmaja 09:31 19.marec 2024.

      Gospod ni uspel odrasti - morda zaradi podzavestne navezanosti na mamo, ki ga ni želela spustiti, ker ga je "zamenjala" za partnerja, s katerim ni bila zadovoljna. Seveda govorimo o čustvenem vidiku, ne spolnem. Glede kognitivnih zmogljivosti je pa jasno ...prikaži več po izrazoslovju in tematikah, ki jih deli in so verjetno v 80% izmišljene (ampak on se tega ne zaveda) ... Žalostno, ampak če mu pomaga in predstavlja neke vrste terapijo, je bolje to kot pa da bi se zapil ali zafixal.

    • Avatar Tomaž Gorec
      Tomaž Gorec 10:04 19.marec 2024.

      Kot piše v članku je zgodba stara. Zdaj gre pa bolj slabo z ženskami. In res je živim doma pri mami. Pa je čisto ok.

    • Avatar Tomaž Gorec
      Tomaž Gorec 10:09 19.marec 2024.

      Maja, vi pa vidim, da me dobro poznate. Hvala za zvesto spremljanje.

    • Majazmaja 10:17 19.marec 2024.

      Dejansko Vas ne spremljam. "Ujela" in seznanila sem se, ko ste sprožili spor z enim od naših najboljših avtorjev dokumentarcev, zdaj popotnikom. Verjetno je bila to komercialna poteza, ki pa vam ni naredila usluge. Preberem pa zgolj to, kar ujamem ...prikaži več tukaj, poslušala sem tudi pol tega vloga, pa še to sem se morala dobesedno prisiliti. Več ni šlo. Žal. Porazen slog in kup potapljanja v pretekle zveze - če niso zgolj plod domišljije in služijo za dvigovanje samopodobe in samospoštovanja.

  • Pierre 08:29 19.marec 2024.

    Posle jebanja nema kajanja!!!!!!

  • Majazmaja 09:26 19.marec 2024.

    Gospodu nikakor ne uspe odrasti. Kognitivno je nekje v starosti 13-15 let, obtičal pa je v spominih izpred 30. let. Baha se, koliko žensk je imel (verjetno ne veliko, ker nikoli ni bil apetitlih, pa v glavi tudi ni (bilo) ...prikaži več veliko), baha se z denarjem, naokrog hodi z 20-25-letnicami, ker ga njegova generacija žensk ne šmirgla in se mu izogibajo. Njegove pisarije so polne napak, slog porazen - na nivoju 12-letnika, ki zelo malo (če sploh kaj) bere in še manj razmišlja. Res vredno pomilovanja.

    • Avatar Tomaž Gorec
      Tomaž Gorec 10:02 19.marec 2024.

      No ja,.. Tako neumen, kot me želite predstaviti pa tudi nisem.

    • Majazmaja 10:21 19.marec 2024.

      Tega, da ste neumni, nisem nikjer napisala :) Vas pa tako vidim in nisem edina. Ampak če Vam to, da objavljate in snemate filmčke, pomaga ali če se v tem dobro počutite, kar nadaljujte in se ne ozirajte na mnenja. ...prikaži več Morate pa se zavedati, da bomo imeli mnenja - nekatera Vam bodo všeč, druga pač ne.

  • Ender3 15:43 19.marec 2024.

    Všeč mi je, da se Tomaž javno odziva in brani svoje dobro ime stališča. Aktiven je, in ima kaj za pokazat..

  • Avatar Suli
    Suli 10:34 19.marec 2024.

    Zmotno razmišljanje, dojemanje situacije zaradi ogromnega ega. Preveč se si jim smilil zato so imele težavo te zapustiti 🤔

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.