Magazin /magazin/vip
75017 ogledov

Znani Slovenec o Injinem videu: Že ko pomislim na to, me je sram

Komentarjev 39
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ode 08:14 25.marec 2020.

    Na tem portalu gostujejo sami "znani" slovenci - proti plačilu, seveda. Kakšnih 20 eur stane takle samopromocijski članek. Je že kdo slišal za tega primitivca?

    • kapibara1 14:54 25.marec 2020.

      Ja.. ata pa mami..

    • fiston 17:55 25.marec 2020.

      Ravno včeraj sem prvič, ko sem slučajno nekje videl naslove nekih komadov: Para nemam, Kupit ću joj zeca, Moja Ružica, Uh (Slovenačka). Zgleda je drugje bolj poznan..... :)

    • asmas1965 18:14 25.marec 2020.

      prvič slišim resno

    • fiston 19:30 25.marec 2020.

      Ne se sekirat, jaz za večino slišim prvič... :)

  • Majazmaja 10:00 25.marec 2020.

    Pojma nimam, kdo je ta tip. Ampak dejstvo je, da nečastnih del ni, je pa izjemno nečastno, in vsega prezira vredno, da zdrava, mlada in delovno sposobna ženska takole brezsramno fehtari, namesto da bi poprijela za kakšno delo! In delo ...prikaži več v ZDA je. Trgovine se utapljajo v pakiranju spletnih naročil, tako da vzamejo vsakega, ki pride k vratom. Delovno vizo zaradi covid19 situacije dobiš v nekaj minutah. Skatka sramota. Najprej tako naduta, zdaj pa tole.

    • kapibara1 14:56 25.marec 2020.

      ..walter jo pa zagovarja: ..da verjetno ne more delati tega kar si zeli in noce delat tega kar bi morala... bihahahahaaa

  • Snežinko 09:02 25.marec 2020.

    Kdo pa sploh je ta “znani slovenec” ? Prvič slišim zanj... res je nek “znan”...

  • Avatar jate
    jate 08:16 25.marec 2020.

    no tudi ti jan vaukman nisi povedal zakaj se ni obrnila na starse ,sorodnike in prijatelje ...kot si sam povadal ti si to naredil in se jim zahvalil...kaj pa inja ,'

  • Avatar ovca
    ovca 10:10 25.marec 2020.

    Torej bejba, očitno nisi našla sponzorja, torej - veselo na pošteno delo.

  • Avatar ovca
    ovca 10:10 25.marec 2020.

    ok, kar se tiče : znana bejba prosi, znan tip odgovarja... nimam časa, da bom visela na fb in podobnih s..anjih in ugotavljala, kdo je baje znan. Ona je bila v neki nadaljevanki, tudi ok. Sama je napisala, da je ...prikaži več imela denar, ga je investirala, ga je izgubila itd. Torej, če povzamem, je imela od večine navadne raje (tudi sama spadam vanjo) več denarja. Mi nimamo denarja, za investicije. Še manj imamo denar, da ga bomo izgubljal. Torej, kot večina ljudi: delo krepi in krepa človeka.

  • Waltter 08:11 25.marec 2020.

    Situacija je huda to ji verjetno verjamem ce hoces doli preziveti brez denarja. In po vrh vsega da verjetno ne more delati tega kar si zeli in noce delat tega kar bi morala. Ampak naj se obrne na veleposlanostvo naj ...prikaži več ji dajo vavucar za vrnitev in to je to pol pa naj dnar vrne. Hudic pa je ce gres nekam delat in zivotaris in nimas denarja za vrnitev. In tu je problem. Ona dva samo da sta v Ameriki pa ce tudi travo zereta. Glede na konkurenco pa mislim da ona ne zasluzi kaj veliko bolj drobiz...

    • kapibara1 14:56 25.marec 2020.

      ...da verjetno ne more delati tega kar si zeli in noce delat tega kar bi morala.... - Tu bi ostal, pa bi delela glih kar ji paše..

  • Laznivi 15:53 25.marec 2020.

    Obrezani moderatorji na 24kur so me blokirali ker sem podal mnenje na temo te nagice na njihovi kokosji brezvezni strani....upam da kmalu propadejo.

    • kapibara1 16:11 25.marec 2020.

      .. obrezani.. :-) :-)

    • asmas1965 18:13 25.marec 2020.

      lažnivi.meni so enkrat zagrozili s blokado in jo tudi uresničili,ker sem rome označil za CIGANE.Od tega je že 5 -6 let in nikoli več nisem odprl njihove "kao najbolj obiskane strani" zaradi tega od takrat ne gledam pop tv,je polno ...prikaži več drugih programov kjer dobiš bolj natančne informacije predvsem brez POTENCIRANJA in PRENAPIHOVANJA naj ti ne bo žal za "pop 24 kur "

    • Laznivi 20:08 25.marec 2020.

      Kapibara ja kako pa naj se izrazi clovek za tiste ki rezejo ,saj polovico komentarjev obrezejo / prerezejo/ izrezejo....

  • Božidar Dinič 10:28 25.marec 2020.

    TO MI DELAJ MIŠKA DOKLER SI ŠE FRIŠKA

  • divinedante 19:55 25.marec 2020.

    Smrdi ji pošteno delo. To je problem.

  • blayo 18:50 25.marec 2020.

    Mah, punca naj si za začetek nabavi krtačo za lase...

  • Lavdan 18:42 25.marec 2020.

    Punca naj pokliče Štera, saj se hvali da bo vse Slovence spravil domov.

    • fiston 19:29 25.marec 2020.

      Ja če bi Štera poklicala, bi verjetno lahko z malim Krisom prišla domov. No če sploh hoče domov. Bo zdaj v bistvu en čas vedno težje, tako da tudi denar ne bo pomagal.

    • ciril73 20:21 25.marec 2020.

      Te šter je en bedak. Vsak dan fehta ljudi naj pridejo domov. Ma naj bodo kjer hočejo.

  • ode 07:04 26.marec 2020.

    Ona in njen partner Nace Panić sta enkrat že nategnila Slovence z lesenim dildom, ki sta ga izumila-https://www.trgovinaika.si/avtorji/inja-zalta-in-nace/ Njen rojstni dan, (rojena je 24.3,1995), pa sta odločila popestriti z novim finančnim nategom. Darujte naivneži, kaj čakate!

  • centstubxi 13:04 26.marec 2020.

    www.MooXi.net - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • hooucoto 16:36 25.marec 2020.

    www.MooXi.net - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • Avatar Snerrilena
    Snerrilena 00:42 26.marec 2020.

    Ne veste, kje najti žensko za eno noč? Pridite -- Bredhot.Com

  • sandmahyd 19:37 25.marec 2020.

    www.MooXi.net - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • Avatar jate
    jate 23:34 25.marec 2020.

    pa naj ji doncic ali melanija pomagata

  • rosanur 03:03 26.marec 2020.

    www.MooXi.net - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • torohat 08:03 26.marec 2020.

    www.MooXi.net - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.