Magazin /magazin/vip
86363 ogledov

Znani Slovenec se je z dopusta vrnil povsem pretresen

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 18:36 03.februar 2023.

    An Miss Marlena, lepo da pomaga, ampak je to res potrebno obešati na veliki zvon im mu delati zastonj reklamo? Če vam jaz pošljem komu in koliko jaz pomagam ljudem in živalim potrebnim pomoči, bom dobila prostor v vašem mediju? ...prikaži več Zakaj jaz, ena no name Mehičanka, ne bi bila navdih, morda celo večji kot vsi tej neki kvaz znani, za katere nisem čisto prepričana, če ne delajo tega s figo v žepu.

    • Avatar SS666
      SS666 22:06 03.februar 2023.

      @Mehičanka66,lahko se ti "nacrtam" na tvoje dvorišče in rekla boš "glej lev je".Lahko se nacrtam predte in boš rekla "zlobni starček je".Lahko te kot mlad fant povabim..."Glej kako je lep".... . Marsikaj se da,ampak,ampak,ne morem biti sraka,vrabec z modrimi očmi,ali orel s človeškimi.

  • Majazmaja 11:06 03.februar 2023.

    Ah, že dolgo se ni nič pisalo o njem, zdaj pa odkriva toplo vodo. Isto je na Karibih, Maldivih, Filipinih, Sejšelih, Indoneziji ...

  • novi957 13:18 03.februar 2023.

    Vse lepo in prav, ampak fotografija na koncu mi nekako ne paše k članku. Meni delujeta kot zvezdniški par. A sta par, ker se potem opravičujem. Verjetno mati njegove hčerke ni videla te fotke, ali je to tam normalno?

  • PaPajapopi 14:33 03.februar 2023.

    Tale tip pravih stvari sploh še videl ni od blizu. Naj gre malo po Afriki, Bližnjem vzhodu...

  • rakovnik1 11:03 03.februar 2023.

    Ne morem verjeti kaj sem prebral in videl . Eni bi uživali na tuj račun.

  • Matjaž Kotnik 08:57 03.februar 2023.

    Hvala Tomaž, tvoja je pravica, komu in koliko. Verjemi svojim občutkom.

  • Ender3 14:39 03.februar 2023.

    Slovenceljni so povsod znani največ žal po ,kriminalu.

  • dare326 18:09 03.februar 2023.

    Za sestre so tam poceni mladoletniki, za ženske pa buy a Masai for a day. Pametni domačini dobijo delo v resortih, ostali so ribiči in dobro živijo od ribolova, ker je pač veliko turistov. Raste vse, delati ni treba. Sicer ...prikaži večr sovražijo turiste, ne dovolijo fotografirati in te naženejo, na koncu plaže piše, od tu naprej boste oropani, ponujajo se prostitutke iz Mombase. In kaj so delali prej, preden so postavili resorte? Plaže so uporabljal za wc. Morje ob plimi vse odnese.

  • MikiMALI 20:05 04.februar 2023.

    Znani Slovenec je pretresen???? Dragi moji niste pretreseni gdaj vidite kako starostniki prekapajo po kontenerima v Sloveniji??? Prvo treba rešiti siromaštvo doma, potem reševati svet.

  • Elly 21:58 02.marec 2023.

    Vse pohvale Tomaž, imaš čut za sočloveka. Kdor reši enega človeka, reši ves svet!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.