Slovenija
16878 ogledov

Znano, kaj bo s plačilom potrdila o prebolelem covidu

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 21:24 12.februar 2021.

    cepljeni ne placajo za cepivo, preboleli pa mora za potrdilo. to zmore samo Jajotova bolna glava in vlada. :)

  • igorgeus 20:13 12.februar 2021.

    zakaj se cepljeni ne rabijo testirati, ce pa lahko zbolijo?

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 20:58 12.februar 2021.

      to tudi mene zanima.

    • jozicamurn 21:17 12.februar 2021.

      Želim si kitajsko cepivo ali pa Sputnik V, Slovenija pa je med zadnjimi v EU po dostavi in zaenkrat imamo samo zelo nevaren židovski Pfizer. Ali jim bo uspelo do maja v Slovenijo vnesti več različnih cepiv? Namreč skrbi me ...prikaži več dejstvo, da z otroci ne bomo mogli potovati v drugo državo, ker po naši raziskavi je Pfizer najslabši v primeru če smo že preboleli covid. Ima tudi največ stranskih učinkov. Za potovanje v drugo državo bi se raje cepili s kitajskim ali ruskim cepivom. Hvala.

    • igorgeus 10:56 13.februar 2021.

      glej, cepivo ti drzi 3 mesece. kaksno zascito potemtakem nudi, je meni misterij. prosim, ce me razsvetlis, draga jozica.

    • jozicamurn 11:33 13.februar 2021.

      Mi se ne želimo cepiti, ampak govorijo o nekakšnih zdravstvenih potnih listih in nekatere države nas morda ne bodo spustile k sebi, če nismo bili cepljeni. Torej tukaj je zopet kršenje pravic svoboščin, varuh človekovih pravic pa je tiho in se ne oglaša!

    • jozicamurn 11:34 13.februar 2021.

      Sputnik V nudi 2-3 leti imunosti.

    • jozicamurn 11:35 13.februar 2021.

      let* se opravičujem, se mi je prikradel tale i

    • igorgeus 12:57 14.februar 2021.

      ce ni mutacij ali novih sevov, kar pa je ze in se bo. ce bi vsi bojkotirali obisk drugih drzav v turisticne namene, bi bil cepilni potni list brezpredmeten

    • jozicamurn 21:12 14.februar 2021.

      Ljudje nimamo jajc za kaj takšnega, ovce ostanejo ovce, plan pade v vodo že v štartu.

    • igorgeus 19:50 15.februar 2021.

      kej jih vecina pac ni sposobna ali pa jih ne zanima dlje kot do naslednega ovinka

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 21:00 12.februar 2021.

    Prvi bodo garali, drugi pa denar pri zadnjih vrati ven nosili in se nam v glave smejali, kako so nas spet nategnili.

  • la 22:03 12.februar 2021.

    bolj pravilno bi bilo če bi napisali -Zaradi hudega pritiska in strašenja je zanimanja za testiranje čedalje več,ljudje brez jajc pa hitro v vrsto

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.