Svet
10278 ogledov

Tajna služba ni želela, da ta posnetek pride v javnost

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jozicamurn 17:50 16.oktober 2022.

    senilni pedo biden, nič novega iz genocidne ZDA.

    • Jernej65 23:07 16.oktober 2022.

      No no Jožica, ne bodi tako nesramna do senilnega starčka. Nikoli ne veš, kaj bo tebe udarilo pri njegovih letih. Ko bi le tvoj Putko bil samo senilen in ne poblaznel kot stekel pes.

    • jozicamurn 23:12 16.oktober 2022.

      Moj kdo? Jaz sem za pravičnost in za popravek porušenega balansa sil in za to, da se dokažejo zahodni vojni zločini in njihova dvoličnost na katero je lepo nakazal g. Putin, putko pa si v rit vtakni.

    • Jernej65 00:22 17.oktober 2022.

      Pravičnost tvojega Putkota razumejo 4 Ruski sateliti in ti baba zabita, pa še par rusofilčkov iz tega portala in je konec, od tam naprej je pa ostali svet in megla na vaših očeh.

    • jozicamurn 00:25 17.oktober 2022.

      jernej, to. si ti lahko samo v najbolj mokrih sanjah predstavljaš to številko, resnica je drugačna in žal. ne boš mogel več onanirati na sankcije kmalu, v Franciji so že protesti, na Češkem proti nato in eu, Madžari so pobedali ...prikaži več svoje, odpira se turšlki tok do Srbije u Rusijo povezan, EU propada.

    • Jernej65 00:32 17.oktober 2022.

      Protesti so tudi v Rusiji in od tam je že spizdilo 700000 ljudi in koliko 1000 jih je Putko spravil na hladno zaradi protestov noben ne ve. Ne gre tako enostavno. Seveda so protesti tudi na zahodu. Protestirajo pa rusofilčki, ...prikaži več daj se še ti spravi na ulico te vsaj noben ne bo dal na hladno, kot to dela bolani Putko. Malček demokracije pa zahod še premore.

    • Avatar pantani
      pantani 07:36 17.oktober 2022.

      Jernej,IDIOT vseh IDIOTOV!!!

    • Jernej65 08:06 17.oktober 2022.

      Si ti, si mislil napisati.

  • kapibara1 16:31 16.oktober 2022.

    Bistvo: Pameten nasvet je pozabil dati svoje zadrogiranemu, skorumpiranemu sinu..

  • Matjaz Kampic 17:45 18.oktober 2022.

    Se pravi do 30.leta nobenega resnega fanta, samo priložnostni seks, potem pa iskat nekoga za poroko. Saj tako to gre povsod.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.