Slovenija /slovenija/crna-kronika
245 ogledov

Znano, kdo je 14-letniku prodal pirotehniko

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mirac 14:33 28.december 2016.

    Javno napisati, kdo je ta prodajalec. In ga seveda kaznovati. Vsekakor pa loviti vse take zlikavce, ki sejejo smrt med mladimi. Točno vedo, kje bodo naleteli na osebe, ki so vedeželjne, pa še ravno dovolj neumne, da jim prisluhnejo, zadevo ...prikaži več kupijo in na koncu mnogi zelo nastradajo. Ta ubogi 14-letni fant bo zaznamovan vse življenje, če temu še lahko rečemo življenje.

  • Omega_v6 14:12 28.december 2016.

    Po mojem mnenju pa gre tukaj za objestnost teh mladeničćev!! Radi bi izdelali eksplozivno telo,ki bi bilo IN - najboljše!! Ko sem bil jaz najstnik ni bilo nobene prepovedi pa so bile poškodbe dosti manjše!! Nikoli ne bom verjel,da lahko ...prikaži več samo ena petarda (pa ni važno kako je velika) tako poškoduje obe roki!!

  • mph 14:57 28.december 2016.

    Ko si bil najstnik, verjetno niso izdelovali takšnih bomb, kot danes. Nekdanje "avstrijke" so bile pravi mačji kašelj v primerjavi s tem, kaj se danes kupi na črnem trgu.

  • d 15:52 28.december 2016.

    Vsak je sam svoje usode kovač ...če si butl ti tud prepoved ne pomaga

  • d 15:53 28.december 2016.

    vse cobre in podobne "bombe" so za moje pojme daleč bolj varne od navadnih petard, saj imajo dolgo vžigalno vrvico in dovolj časa, da se je znebiš predno poči. So pa bolj problematične zadeve z vžigalno kapico, kjer ti pa ...prikaži več dejansko lahko ekslodira v trenutku vžiga ...

  • Miha Jekovec 15:53 28.december 2016.

    Samo on ve, kaj točno je počel, ampak če ne verjameš, da te ena petarda lahko tako poškoduje nabavi petardo Cobra8, prižgi in drži v rokah. Zna bit da si boš potem premisli..

  • Žurnalček 16:36 28.december 2016.

    Zgleda , da vse poti vodijo v Domžale! Ribent ga na 5 let , drugim v poduk in primer !

  • kapibara 17:01 28.december 2016.

    Imaš prav... pred leti sem prišel do vojaške petarde "topovski udar", ki se je uporabljala na vojnih vajah.. dolga vrcica in predno rokne, mine najmanj minuta... !!

  • kapibara 17:02 28.december 2016.

    Vsak si lahko na yutubu ogleda dejstvo kober.. od 2 pa vse do 8..

  • c1305166 08:17 29.december 2016.

    Hvala Žurnal, ker mi vsako jutro "polepšate" s to odtrgano roko.

  • ode 18:34 29.december 2016.

    Kar naj bo vedno v prvem planu, ko klikneš na Žurnal. Ta slika bi morala viseti v vsaki otroški sobi in v vsakem šolskem razredu, od osnovne šole naprej.

  • primozzm 14:47 28.december 2016.

    fant je verjetno poskušal narediti svojo še močnejšo različico petarde. ampak če so cobre prepovedane, predvidevam da se smatrajo že kot eksploziv, je ta fant res preizkušal božjo voljo. najverjetneje je želel narediti granato iz vsega smodnika, da bi bil ...prikaži več pok res strašanski. nesreča tu ni počivala.

  • kapibara 21:11 28.december 2016.

    Torej vse prodajalce: avtov, traktorjev, skuterjev.. ITD v poduk drugim, zapret.. ??-samo uporabnikom DOPOVEDAT,da so stvari tudi smrtne, je pa problem...!!...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.