Zdravje
14368 ogledov

Znanstveniki dokazali: Virus ni ušel iz laboratorija

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 17:11 18.marec 2020.

    Teoretikom zarote nobeni dokazi ne pridejo do živega.

  • Avatar ovca
    ovca 11:22 20.marec 2020.

    mph splosno sflancano. S cim in kako pa so to dokazali? O tem pa niti besede. Osebno sem namrec pristas dejstev. Auc, na ta pa so pozabili. In,da ne bos delal prehitrih zakljuckov,nisem pristas teorijam zarote. In,kot sem ze omenila,pogresam ...prikaži več dejstva.... Brez nastetih dejstev je vse samo flancanje!

    • mph 14:20 25.marec 2020.

      Mislim, da te sploh ne zanima s čem so dokazali in kako, pač ti in ostali teoretiki zarote imate zmeraj prav. Če bi te zanimalo bi našel dovolj linkov, npr. https://www.livescience.com/coronavirus-not-human-made-in-lab.html

    • Avatar ovca
      ovca 10:24 26.marec 2020.

      mph za spremembo od tebe, mene VEDNO zanimajo ZGOLJ dejstva. Torej dokazi! Nič bat, preberem vse. V trenutni situaciji je SAMO to pomembno, da s čimanj žrtvami pridemo iz nje. Ko bomo, pa upam, da se bodo znanstveniki (pa ne ...prikaži več samooklicani in podplačani) spravili na dokazovanje od kod je virus. Še bolj upam, da pridejo do znanstvenih ugotovitev. In na kar najbolj upam, da se, če se dokaže umetna sprožitev virusa, ukrepa tudi z drastičnimi ukrepi (ja, v takem primeru podpiram smrtno kazen).

  • munja 21:26 21.marec 2020.

    Ja, kako neki so ta preskok virusa ugotovili, o tem pa nič. Ne verjamem, tej teoriji. Bodo morali malo bolj utemeljiti svojo ugotovitev.

  • nina 19:50 18.marec 2020.

    Ja sigurno.Kdo jim bo verjel.......

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.