Slovenija
2959 ogledov

Zobozdravnik posilil eno in spolno napadel drugo dvojčico

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tomaz 12:34 16.marec 2019.

    Doživel sem da je zobozdravnica vsake toliko malo naslonila svoja "pljuča " name, pa mi ne pride na misel da bi jo prijavil, še celo pomagal sem, da sem bil na cajte malo bližje, pa še uspeh je bil, ker ...prikaži večje bil, ker nisem mislil na bolečino.

    • kapibara1 13:59 16.marec 2019.

      EVo točno TO ! Bivša zobozdravnica v ZD Šiška..( ne mislim jo pravno ganjat, kako dugače pa JA ) Za sedajšno si pa želim, da me posili, ker vem, da bo manj bubalo, kot vrtanje po zobu !!

  • tomaz 12:28 16.marec 2019.

    Mene moti predvsem to, da do prijave pride šele po nekaj letih in ne takrat, ko naj bi se to tudi dogodilo. Skratka vedno takrat, ko to nekomu odgovarja, pa naj bo to pri sodniku ali pri tem primeru. Ne ...prikaži večru. Ne morem presojati, koliko je na tem resnice, vendar zagotovo lahko trdim, da je prijavi pretekel rok uporabe in da je namen bolj diskvalifikacija, kot pa nadlegovanje.V zadnjem času je postalo to prav hit, v doseganju določenih ciljev, pa naj bo mobing, spolno nadlegovanje, itd.

  • cogocogo 10:31 16.marec 2019.

    zakaj vsi ščitite take izprijenc etako novinarji ki ne pišete iman in enako organi pregona ,,res vsak dan se nam potrjuje da v tej deželi polni izprijencev žrtve ne dobijo zaščite ,,povzročitelji barabij pa imajo zaščito tako na sodiščih kot ...prikaži več pri raznih varuhih ,,in če je ta barabin še malo bolj zapečen gorje žrtvi ki bi prijavila kaznivo dejanje ,,smo res že tako degenerirana družba,,sam ugotavljam da e moraš sam braniti z vsemi sredstvi pred vsem tem ,,dokler nekdo ne bo res dobro zmasiral ....

    • tomaz 12:30 16.marec 2019.

      @cogo, tudi jaz se lahko nekaj spomni in te obtožim, a samo sodišče je tudi tisto, ki to lahko potrdi ali ovrže. Dokler pa novinarji sodijo, pa to ni drugega, kot medijska diskvalifikacija.

  • zorman 10:45 16.marec 2019.

    Evo, jaz ga ne ščitim. Na drugih portalih omenjajo,da gre za zobozdravnika Nermina Suljića.

  • Skira 11:03 16.marec 2019.

    Dober kamplc

    • kapibara1 14:01 16.marec 2019.

      Ne verjamem, da bi bil tako vesel, če bi bila to tvoja: mati, sestra, hčer...

    • kapibara1 14:01 16.marec 2019.

      @ kapi- Sorči, pozabil končatsz : ... ali pa ti ? Verjetno bi ti pasal...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.