Zdravje /zdravje/aktualno
4357 ogledov

Vsadki: Nekateri primeri so resnično porazni

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Holly_Blake 16:52 19.december 2018.

    Po zapustitvi mojega prejšnjega dela pred 2 meseci, sem imel nekaj sreče, da sem izvedel o tej spletni strani, ki je bila za mene varčevanje z življenjem ... Ponujajo delovna mesta, za katere lahko ljudje delajo na spletu iz svoje ...prikaži več hiše. Moja najnovejša plača po tem, ko sem delala za njih 4 tedne, je bila za 28397 $ ... Neverjetno stvar je, da je edina stvar potrebna preprosto tipkanje in d0stop do interneta ... Preberite vse o tem tukaj ..... >>>>>>> www.Internet43.Com

  • marija34 15:34 19.december 2018.

    Preden se odlocimo za tak proces se moramo zelo pozanimati o izvajalcu .

    • maresem 18:06 19.december 2018.

      .... in tudi preveriti debelino naše denarnice.

  • ode 09:01 20.december 2018.

    Med korenino naravnega, zdravega zoba je elastično tkivo, podobno medvretenčnemu tkivu, ki deluje kot blažilec sil, ki se prenašajo z zoba na čeljustno kost. Zato se zdrav, naravni zob vedno malo pomaje ob obremenitvi. Vsadki in s tem umetni zob ...prikaži več pa so fiksno pritrjeni v kost, na katero vse sile delujejo direktno. Zato lahko pride do razmajanja in propada vsadka in kosti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.