Slovenija
44 ogledov

Zoki – mecen klubov in Stožic

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Merkava4 23:46 04.marec 2013.

    Sej ni kriv ta čarapan in njegov ritoliznik - idijoti so Ljubljančani....

  • Fertel 22:08 04.marec 2013.

    Lahko je biti s tujim denarjem radodaren...

  • gornik 22:55 04.marec 2013.

    Pa kako da nebi , treba bre da se razbacuje sa parama nje, pa ovi glupi ljubljanćani če to sve da plate nje. Pa ja sam veliki kralj nje. Ima raja para, treba jim je uzeti nje .

  • luca 23:14 04.marec 2013.

    Ne morem verjeti!!!! MOL namenja milione šestorazrednim klubom od katerih nima NIHČE NIČESAR istočasno pa jamra, da NI DENARJA za pomembne infrastrukturne projekte. KATASTROFA!!!!!

  • hubertfast 06:47 05.marec 2013.

    Će Zoki ne bi nič, bi itak vse propadlo.

  • MeršolLingvist 07:19 05.marec 2013.

    A to je zdaj poskus rehabilitacije skorumpiranega Jankovića?

  • axl 07:38 05.marec 2013.

    Pravilno, sem ponosen Ljubljančan in trdim, da se športu namenja še premalo. Res pa je, da se noben ne obregne ob zdrahovičev mari4or, katerega sponzorirajo slovenska podjetja, katera sponzoriram tudi dsam, kljub temu da ne maram mari4ora!

  • Avatar care
    care 08:13 05.marec 2013.

    Lahko ma Janković dnar pa stadion pa dvorano nima pa duše vse to....ko prideš na Olimpijino tekmo se ti zazdi da si v beogradu med mutibariči...zato sem ponosen na mesto ob dravi in stadion katerega ime je odraz mesta ˝Ljudski ...prikaži več vrt˝...MARIBOR ŠAMPION !!!

  • vico 09:24 05.marec 2013.

    tiho cepec

  • vico 09:25 05.marec 2013.

    sam si pa kreten tut tko...

  • luca 02:20 05.marec 2013.

    efk33 sramotno je tvoje poznavanje ekonomije, sponzorstva, davčnih olajšav ipd. MOL ima malho z denarjem - proračun, s katerim razpolaga glede na proračun. Podjetje DRŽAVNO ali NE lahko sponzorira klube, ker ima od tega posredno korist: reklamo in davčne olajšave. ...prikaži več Za mestno občino tega NE MOREMO reči. Ta denar gre neposredno iz mojega žepa in ne želim, da se z njim sponzorira šestorazreden nogometni klub iz prve lige, če že naj se sponzorirajo mladinska športna društva, predvsem pa naj se denar namenja bolj primernejšim dejavnostim, ki imajo korist za veliko VEČINO meščanov in ne PEŠČICO nogometnih navdušencev!!!

  • vico 09:23 05.marec 2013.

    ves kaj ti kao care zard mene mi ga lah sam mal...sej kaj mate pa vi tujci?sej itak igrate na bivsem pokopaliscu bednik,da ne govorim ce ne bi blo sovica ki je baj de vej ljubljancan bi bli zdej ...prikaži več oz vas sploh ne bi blo

  • efk33 00:34 05.marec 2013.

    žurnalovski (zahovičevi) provokatorji, kako vas ni sram. Pa seveda je občina sponzor svojim ljubljanskim klubom,če so ostala podjetja v DRŽAVNI lasti sponzor NK Maribor - Mobitel,Pošta Slovenije... Sramota,da tega ne objavite,sramota. žal je tukaj toliko laikov, ki nimajo pojma v ...prikaži več čem je stvar,da bodo seveda verjeli vašim besedam. NK Maribor je,to je jasno vsem,državni klub.Ima državne sponzorje. NK Olimpijo sponzorira en človek,privatnik.NK Olimpija ne dobi evra od države,za razliko od NK Maribor. Pa sramota, da tako manipulirate z ljudmi. Sramota. Brez veze.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.