Slovenija
7750 ogledov

Zoper poslanca SDS Žana Mahniča vložena ovadba

Komentarjev 50
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Borut_Bavarski 19:11 15.november 2019.

    Mahnič je kronski dokaz, kakšne posledice ima lahko parjenje v ožjem sorodstvu.

    • gggg 19:14 15.november 2019.

      Tvoja izjava je še večja žaljivka.

    • oneh 19:27 15.november 2019.

      Pavijan, makaki, orangutan... kateri ožji sorodniki so se sparili, da so tebe naredili?

    • cogocogo 20:26 15.november 2019.

      dejte no ,,a ste vi ajnzkovi ritolizniki res tako bogi ,,vsi so golazen enakega preja ,,a vi fanatiki res tako ljubite tega janzka,,pa ste res neko pedersko društvo ,,in se parite med seboj,,sicer pa samo da ste srečni in zaljunljeni ...prikaži več ,,ja janzek ima res veliko rit za vse vas,,in sedj v jok janzku v naročje ,,pedrerasti

    • puelasedulaest 01:05 16.november 2019.

      cogocogo, si eno navadnot-.,e-.l..e brez pameti.

    • gggg 21:08 16.november 2019.

      oneg in cogocogo - vidva pa imata velike težave. Predlagam, da si poiščeta strokovno pomoč.

  • tomaz 20:24 15.november 2019.

    Ja preveč je naiven, ko bo opravil svojo naročeno nalogo v svojo škodo, ga bo pa šefe odžagal...

  • kontrahan 19:41 15.november 2019.

    Pa je Mahnič sploh tolk brihten, da bi se sam spomnil o nafiji? Po moje mu je šefe to narekoval.

    • kontrahan 19:42 15.november 2019.

      pardpn: mafiji

    • McClain 22:58 15.november 2019.

      sam za to da pogruntas da je sodstvo mafija pa res ne rabiš bit brihten. Sam čist zabit ne, pa je zadost.

  • jj1 21:10 15.november 2019.

    Mahnič mi gre na k..c, ampak tokrat se v celoti strinjam z njim.

  • Avatar praufo
    praufo 19:57 15.november 2019.

    dokler tega sodstva ne bodo totalno razpustil in zamenjal 75% sodnikov in tožicev, s to državo ne bo nič bolje, tonemo v brezno mafije in vsak dan bolj tonemo, žal je tako in če je omenjeni žalil sodstvo, ga je ...prikaži več še desetkrat premalo in tisti stari sinilnež kaj je že krivic, naj gre v dom starostnikov pa naj tam štumfe štrika, ker za drugega ni več sposoben

  • Albatroz 19:34 15.november 2019.

    mačka se zglasi ko ji stopiš na rep.

  • nina 20:25 15.november 2019.

    Je bil drogiran.Od takih tudi ni drugega za pričakovat.

    • johan12 21:31 15.november 2019.

      Ma kaki drogiran. On je član zakonodajne veje oblasti. Upam da štekate zakaj nismo sposobni sprejeti niti eneka novega pametnegaa zakona.

  • cogocogo 21:26 15.november 2019.

    če bi to o sodnikih izjavil kdo drug bi še šlo,,a ko se oglasi ta janševa čiwava je pa res preveč ,,res so naša sodišča velika štala in tudi janztek se je zato rešil vseh svojih lumparij ,,žalostno pa da ...prikaži več največ gobca ravno on ko pa so nu odpisali vse barabije ,,in da ta bednik mahnič laja namesto janzka je res bedno,,sicer pa boščkov je vedno dovolj da volijo te smeti ,,pa naj bodo milanove ali janzkove,,bogi slovencelljni na duhu ki tako srbite da vas ti izprijenci nategujejo v glavo in še kam.

    • Avatar Leon
      Leon 16:41 16.november 2019.

      In zakaj misliš,da je alfa samec tiho ?

  • borut08 21:09 15.november 2019.

    Sam podn lopovski!

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 21:44 15.november 2019.

    Policija tožilstvo sodišče,kar je eno.Drugače pa sodišče niti ni sposobno pošiljati pošte (vabila, odločbe,sodbe,sklepe...) na relaciji POŠILJATELJ -NASLOVNIK,tako da mora človek biti še posebej pozoren kaj odpira in bere.👹🔥

  • jezero 07:57 16.november 2019.

    Državni zbor mora takemu revežu odvzeti poslansko imuniteto, opravilne sposobnosti mu pa verjetno ne more. Tudi taki fičfiriči žal lahko pridejo v slovenski parlament.

  • Kmodri 23:55 15.november 2019.

    Mahnič bo mahnjen s strani sodstva. Ta mali...

    • puelasedulaest 01:00 16.november 2019.

      Jaz verjamem Matevžu Krivcu, ki je skoraj vedno resnicoljuben. Ko so sodili Janšu glede Patrie, je Krivic napisal, da je obtožba proti Janši navadno škropucalo kljub temu, da je drugaže sam zelo proti Janši. Verjetno ima prav tudi pri Mahniču.

    • Avatar praufo
      praufo 14:24 16.november 2019.

      kar je mahnič povedal, je milorečeno resnica, v skromni obliki, v resnici je še slabše, ampak folk nima opravka s sodiščem, zato blebeta take neumnosti

    • Kmodri 14:50 16.november 2019.

      za njegove vernike.

    • Avatar praufo
      praufo 15:01 16.november 2019.

      imej kdaj opravka s sodstvom, pa boš videl kaj tam delajo sodniki, kaj pa odvetniki ... malo da ne odvetniki pišejo kar bi moral sodnik ... to naše sodstvo je taka gniloba, da bi moral vse to razbit in zamenjat, ...prikaži več in mlade neodvisne sodnike postavit, z omejenim mandatom in s kazensko odgovornostjo za napake ... no potem bi pa videli kje smo tako se pa vsem sladko jebe

    • Kmodri 19:59 16.november 2019.

      Ti sodišča še od stavbe nisi videl, niti ne veš kako ssistem deluje. Si kot pokvarjna plošča IJ.

    • Avatar praufo
      praufo 20:18 16.november 2019.

      no dobr, govor, kar hočeš, jaz sem imel opravka, če verjameš al ne, to je tvoj problem ... bi pa dodal še to, da ne lažem, ker nisem tip ki bi blefiral ali lagal, lahko pa klobasaš po svoje

    • Kmodri 20:51 16.november 2019.

      Saj vsak, ki izgubi je nezadovoljen.

    • Avatar praufo
      praufo 21:21 16.november 2019.

      ne bom ti razlagal v detajle, bil sem v preiskavi kot žrtev, zdej zgubil al ne zgubil, to je spet moja osebna stvar, ampak govorim o samem delovanju, ki je gnil do konca, žačenši s policijo, preizkovalci, tožilstvom in še ...prikaži več kaj ... ogromno časa se zabije, pa prevozi km, pa še kaj, odvetniki kasirajo in v zapisnik gre ponavadi tisko kar odvetnik predlaga ... res je gnilo to sodstvo, popolnoma odvisno, podkupljeno in nesposobno

    • Avatar praufo
      praufo 21:22 16.november 2019.

      pa ne vem kaj ti kmodri kar nekaj na pamet blefiraš in tukaj bluziš, povej ti če si imel kakšno izkušnjo, ne pa nekoga kar na pamet popluvat, razen če ti tako paše, ker nimaš kaj drugega počet, nimaš pa ...prikaži več pojma kaj se v resnici dogaja

    • Kmodri 21:55 16.november 2019.

      Sem sodnik.

    • Avatar praufo
      praufo 09:06 17.november 2019.

      pa kaj poj če si sodnik, odvetniki te furajo, pa še kdo od ozadja, samo poglej kaj delajo s kanglerjem ... če si pa res sodnik, mi pa povej zakaj zokija nikoli ne morete zašiti, pa sam ne reč, da ...prikaži več nis podkupljen, isti si kot vsi ostali lenuhu na sodstvu, ki so dosmrtni sodniki, odgovarjate pa za nič ... barabe

    • Kmodri 10:39 17.november 2019.

      Enostavno povedano: bogatuni si najamejo odvetniško ekipo, ki na zadevi dela dan In noč. Sodniki imamo normo, koliko zadev je treba na mesecev sprocesirati. Zato imamo manj časa za poglobitev v zadeve. Imamo obsežno in zapleteno zakonodajo. Delam po svojih ...prikaži več najboljših močeh, vendar dan ima 24 ur. Še po službi nosm marsikatero zadevo "domov". Po mojem v vedenju je zelo malo sodnikov podkupljenih,. Velik o pa jih pade na razne trike odvetnikov. Po drugi s

    • Kmodri 10:43 17.november 2019.

      Odvetniki imajo svojo agendo. Nekateri so korektni in povedo bobu bob, drugi stranko vlečejo...Res sodni sistem je ogromem kolos, v katerega ni dobro zaiti.

    • Avatar praufo
      praufo 15:28 17.november 2019.

      zgleda da si res sodnik, ampak, vse ima svoje meje in sodstvo ne more biti ne sistem planskega gospodarstva, kot je recimo zdravstvo ... žal je pa tako da nihče niče ne premakne ker se boji za službico, gnila je ...prikaži več pa itak država, lepo si napisal , da odvetniki delajo ker je država sprejela 20.000 kakonov in podzakonov in ostalih aktovm kar bi zneslo 2 metra do vrha stropa, če bi bil vsak dokument samo en list

    • Avatar praufo
      praufo 15:34 17.november 2019.

      oprosti ker delaš več kot 8 ur, ampak ti samo rečem, da si budala, oprosti ampak res si budala, in vsak je budala, kar se odvetnikov tiče, je pač poglavje zase, sej če gledamo ameriške filme preko katerih so pripeljali ...prikaži več tak način prava tudi k nam, ne more biti drugače, drugje pa roke sekajo ali pa šus v glavo, ampak to je že druga zgodba ... če se pa vrnem na začetek, pa še vedno verjamem da sodstvo fura mafija, kot pravi omenjeni gospod

  • Avatar praufo
    praufo 14:27 16.november 2019.

    evo jest pravim, da je sodstvo in tožilstvo ena navadna skorumpirana banda, podkupljena s strani mafije ... pa naj me za to izjavo zaprejo kjer bom zaston bival na toplem in jedel, pa še kuhat mi ne bo treba, vse bo plačala država

  • sam50 18:23 15.november 2019.

    Ljimon.....

  • Avatar Leon
    Leon 16:37 16.november 2019.

    Pahor zamudil priložnost, da bi ukrepal......v mislih je imel selfi z Mahničem ?

  • Avatar Leon
    Leon 16:44 16.november 2019.

    In če preberete kaj vse ima za bregom Fišer ,potem se vprašam kdo ima prav . KORUPTANIJA je dežela Slovencev ! Janša je javno oznanjal kršenje prava kot KRIVOSODJE ,vendar nihče ni reagiral ! Torej kakšna je resnica ?

  • leonardo 18:45 15.november 2019.

    A po novem se takim nesprejemljivim žaljivkam reče populizem? To pravzaprav niso žaljivke ampak udar na našo državno ureditev! Kdaj sem že rekel, da takšni mlečnozobci, ki po pameti ne dosegajo znanja niti osnovnošolcev ne morejo sedeti v pomembnih državnih ...prikaži več komisijah!Ko sem jaz napisal, da se pijanec spreobrne, ko se v jamo zvrne / lep slovenski pregovor/ me je administrator brisal, da sem žaljiv. Kaj pa je potem to. Kako bodo njega zbrisali?

    • gggg 19:16 15.november 2019.

      Noben del oblasti ni nad drugimi. Navzkrižno se morajo nadzorovat. Če ne, pa hitro lahko zapade v območje mafijskih povezanosti.

    • leonardo 08:05 16.november 2019.

      gggg prav imaš, samo na malce drugačen način in z drugimi besedami. Samo ta mladič ima premalo šol, da bi znal izbirati diplomatski jezik!

    • Avatar Leon
      Leon 16:40 16.november 2019.

      Peta veja oblasti ........g.Bojan Dobovšek

  • 03a22797237ce84cc413aa3240ab4331bd637aab 18:42 15.november 2019.

    Žanči lepotec.......

  • mizimazi 19:57 15.november 2019.

    Dejmo SDS... jebite in zjebite jih vse....

    • cogocogo 20:23 15.november 2019.

      ja tapravi,,pa saj so ti pokvarjenci še hujši ,,sicer pa vi fanatiki vidite samo eno stran,,svojih ne smete ,

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.