Slovenija
10657 ogledov

Zoran Janković: Vse bom naredil, da do zmage Janeza Janše ne bo prišlo!

Komentarjev 44
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Kar Neki Furli 19:38 25.april 2018.

    MARŠ PRASEC SRBIJANSKI. KAKO SI UPAŠ ODLOČATI IN GOVORITI V MOJEM IMENU. KER KOJI KURAC TE JE POOBLASTIL, DA MENE LJUBLJANČANA OBREMENIŠ ZA 28.000 EUR, KOLIKOR ZNAŠA DOLG LJUBLJANE, PO OSEBI.

    • smuc 20:13 25.april 2018.

      Jaz pa sem mislil, da so vsi Ljubljančani srečni, če jih Zoki zadolži?!

    • smuc 20:20 25.april 2018.

      Janković in njegovi strici so že naredili plan B, če bi lahko zmagal Janša, ki je blizu tistemu z Ivanom Krambergerjem. Gangsterji, kradljivci, strici in izkoriščevalci našega naroda se na smrt bojijo Janše zato imajo že plan kaj narediti z ...prikaži več njim.....Bojim se, da bo Jankovič s svojimi kriminalci uspel saj volivci nismo ne vem kako pametni ljudje.

  • vladek 06:56 26.april 2018.

    Slovenci,zbudite se,in preženite te kriminalce

  • maresem 08:18 26.april 2018.

    Prekleti ćefur lopovski.... Nekje v zdravi državi bi že zdavnaj pobiral smeti.

  • assepi 09:43 26.april 2018.

    Naj končno zmaga nekdo pameten, pa bosta oba končala tam, kjer jima je mesto: na Povšetovi bosta igrala šah!

  • mirror 08:46 26.april 2018.

    Janković naj kandidira in takrat šele razpravlja o konkurenci. Dokler ni kandidat, je to kazniva grožnja demokratičnim volitvam.

  • Avatar praufo
    praufo 09:36 26.april 2018.

    volitve so samo zato, da ne zmaga janez janša, pa zakaj bi sploh hodili na volitve, če to ni cilj

  • dragec 18:37 26.april 2018.

    na oblast prihaja SLO šiptar, privrženci, svršite mu na ćefursko grdo plešo

  • Avatar jezeran
    jezeran 07:06 26.april 2018.

    Zdaj bom pa namenoma volil SDS, sem hotel DD samo mi je tale dvignil pritisk

  • Žvižgač 19:41 25.april 2018.

    Kako napredna kampanja opankarja? Kaj je angažiral Cmerarjevega Izraelca za svetovanje? Res, si ne želim niti pod razno JJ in njegovih retardirancev, prav tako pa ne Židanega, Grjavca, Požarnega kolerika in te bolne ponudbe na sceni. Raje volim opico Čito, ...prikaži več še posebej, ko slišim kaj si domišlja Tonino Karino di NS, da ima šanse za biti premier. Potem bi pa raje menjal državljanstvo, kot pa da bi mi taki primitivci vladali.

    • smuc 20:24 25.april 2018.

      Pa voli Šarca-Serpetinška in njegove pol občine v parlament, se boš vsaj malce nasmejal.

    • vehar 11:19 26.april 2018.

      Menjaj državljanstvo, bo boljše za vse nad.

  • Žurnalček 17:30 25.april 2018.

    Interesantno kako se javljajio same kreteni iz NOVE TV in Demokracije ! Pišete bote za sendviče. Za polovico Nicov do sedaj še ni bilo slišati ! Idioti plešoglavca pejte k dohtarju , će že šef noće iti !

    • klincek 18:27 25.april 2018.

      Idiot polpismen te je naredu.

    • smuc 20:11 25.april 2018.

      Kaj pa če ni bil pismen?

    • maresem 08:24 26.april 2018.

      Kreten si ti in tvoj ćefurćina.

    • Avatar jezeran
      jezeran 06:06 28.april 2018.

      Malo si se zmotil, nikoli nisem bil za JJ ampak tale Jankovič je pa še večji poden

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.