Slovenija
8810 ogledov

Izpoved mame Mateje: Deset let sta bili ujeti v primežu groze, nato pa ...

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • alen009 08:50 03.april 2024.

    Hude zgodbe se pišejo doma, žal. Glede na to, da so nevladniki polnih ust za pedre in lezbe, Palestino in ne vem kakšne še vse pravice, ni nikjer nikogar od njih, ko je potrebna pomoč v takih primerih. Žalostno kakšna družba postajamo.

    • leonardo 09:55 03.april 2024.

      Pozabil si Ukrajino. Za pobijanje ljudi ni škoda denarja.

  • Avatar NickMason
    NickMason 15:48 02.april 2024.

    Vsak ima lahko slab dan pa se strese doma,ampak če se že naslednji dan ali v kratkem,pa mirne duše odreagiraš,dlje čakaš slabše je,ko pokažeš strah in ponižnost je samo še slabše,ne vem od kod ta strah ,že naslednji dan ko ...prikaži več gre ga zapustiš,greš na policijo al pa kakemu fino podmažeš da ga preubla,nekaj moraš storiti ne pa čakat 10 let

  • Avatar karjola
    karjola 06:29 03.april 2024.

    Nasija je ogromno ampak se skriva za 4 stenami. V javnosti je ponavadi vse lepo in prav. Ene stvari pa nisem razumela. Zakaj je ta mamica čakala 10 let?

    • alen009 08:46 03.april 2024.

      Predvidevam, da je vztrajala zaradi strahu. Kam naj grem, kaj bo, kako bo....? Morda se motim.

  • leonardo 18:00 02.april 2024.

    Evo nakazal in upam, da mi nikoli ne bo treba gledati v takšnem stanju svojih otrok in vnukov!

  • Plavi-mil 15:45 02.april 2024.

    Ravno včeraj, ljudje mečejo vstran skoraj nove stvari, naj mslo pogleda tam, kjer se vrši kosovni odvoz, v Ljubljani je tega na pretek, samo malo dobre volje je potrebno.

    • leonardo 18:45 02.april 2024.

      Plavi-mil. Ja, če bi bila on močan dec in punčka mlad fant bi vsekakor lahko iz kosovnih kontejnerjev marsikaj dobili. Mogoče pa nimata med prijatelji ( če jih sploh imata) nekaj krepkih mož, ki bi jima pomagali. Sam sem precej ...prikaži večj stran od Ljubljane in jima ne morem pomagati, zato sem nakazal denar.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.