Slovenija
61 ogledov

Zvečer zabava, zjutraj razdejanje

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zic 12:57 22.junij 2011.

    takoj zapret to sceno,če se mladina ne zna drugega it kot popivat in za seboj puščat razdejanje! Če kaj sovražim mladino z litrco v rokah!!! SRAMOTA

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 14:58 22.junij 2011.

    Ni to samo v Ljubljani,tako razdejanje pustijo mladi svinjarji povsod tam,kjer popivajo in si pribijajo mamile.Država pa nič,da o starših ne izgubljam besed!!

  • anžetčina 15:05 22.junij 2011.

    kot osebo ki se zadržuje ob petkih zvečer na trnovski plaži me je sram da vidim da se tam tudi "špikajo"! kar se tiče popivanja pa naj se vsak vpraša ali ni tudi sam tega počel ko je bil toliko ...prikaži več star... s tem pa da je plaža razmetana naslednji dan pa je tako: naj občina organizira malde ki tam popvajo, da naslednji dan tudi pospravijo ali pa naj nekdo hodi po plaži vsako uro in opozori mlade da naj pospravijo za sabo! wc na plaži po novem je, a je bil zadnjič zaklenjen...zakaj občina ne postavi par tistih prenosljivih wc-jev? to bi bilo najbolje ker če naredijo na plaži nek lep wc bo ta čez 2tedna uničen...

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 18:33 22.junij 2011.

    Lepo,da si malo samokritičen,mislim,da bi se morali sami organizirat in pokazat prebivalcem soseske in ostalim,da ste odgvorni in,da ne uničujete skupne imovine.Drugač,smo se mi tut zabaval na tak ali podoben način,samo s to razliko,da če je blo kar kol narobe ...prikaži več je MILICA takoj posredovala in nihče ni prašal a te sme prtegnt al ne.Velikokrat sem bil plav po telesu,danes pa vemo kaj lahko policija stori,če so v igri mladoletniki!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.