Magazin /magazin/vip
26187 ogledov

Zvezde plešejo: Jezni gledalci zahtevajo spremembo

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • munja 14:48 09.april 2018.

    Brez zveze se je jezit, ker ne bo nič drugače. To je šov, taka so pravila in pika. Jaz sem nehala gledat, ker se dogaja to, kar se dogaja.

  • Snežinko 09:01 09.april 2018.

    Ja,ja... če bi žirija imela zadnjo besedo bi bili pa spet vsi pametni, da žirija nima pojma, da preferira tega in tega... saj nikoli nis(m)o zadovoljni...

  • Avatar praufo
    praufo 11:43 09.april 2018.

    ma dejte no, dejte! ... joj, prejoj, kako so nekateri resni, tole se gleda mogoče v nedeljo zvečer, medtem ko preklapljaš med programi ker so povsod same reklame ... drugače me pa boli, kdo izpade, ven pade, zmaga, zgubi, ... ...prikaži več ne vem kaj je tukaj resnega, razen že kdo resno jemlje prepotentnega bizovičarja, ja on je pa edini resen

  • Friderik1950 13:00 09.april 2018.

    'Naši' producenti, ki odločajo v šovu o vsem, pač zastopajo stališče, - 'Bolj ko je ''razburljivo'', boljše je za šov'.

  • Vesna Dolšak 15:51 09.april 2018.

    Rok si je mnogo bolj kot Werner zaslužil ostat not. Wernerjevo opletanje z nogami in rokami me pač ni prepričalo v nobeni od oddaj. Pač ni vsak rojen za plesalca.

  • jezero 16:28 09.april 2018.

    Ne gledam plesa, ne gledam Rosvite na drugi TV.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.