Slovenija
336 ogledov

ZZS: Dvojčka v Trbovljah umrla zaradi slabe komunikacije med zdravniki

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 18:42 29.avgust 2016.

    Gospod Možina, po kom boste poimenovali trboveljsko porodnišnico???

  • Avatar Leon
    Leon 18:45 29.avgust 2016.

    ZZS: Dvojčka v Trbovljah umrla zaradi slabe komunikacije med zdravniki..............potem sledi ,da je v izolski bolnišnici prišlo do slabe komunikacije med pacientom in zdravnikom !

  • Božidar Dinič 18:52 29.avgust 2016.

    a je to moja domovina dobro da se nisem boril zanjo in se nikoli nebi fuj

  • KOJAK 19:11 29.avgust 2016.

    PRIČAKUJEM DA MOŽINA ODSTOPI!

  • maresem 19:46 29.avgust 2016.

    Prekleti idijoti dohtarski... a ste delali tečaj za porodničarje ali med. fakulteto???

  • kmetek 19:49 29.avgust 2016.

    je potem kaj čudnega, da se folku zmeša?

  • Marjana Kotar 22:16 29.avgust 2016.

    TO JE ABSURD !!! SE STRINJAM, DA SO KRIVI ZDRAVNIKI AMPAK MISLIM, DA JE TAKŠNA KATASTROFA TUDI POSLEDICA NAŠEGA ZDRAVSTVA IN VARČEVANJA NA UBOGIH LJUDEH......MOGOČE NE BI BILO SLABO, DA BI TISTI MOŽAKAR V IZOLI PUSTILZDRAVNIKA IN STRELJEL TAM, KJER ...prikaži več SO KRIVCI ZA TAKŠNE ČAKALNE VRSTE IN ZA VSO SVINJAARIJO, KI SE DOGAJA V ZDRAVSTVU !!!! MINISTRCA, KI PA JE SAMO SAMA SEBI NAMEN, PA NAMESTO NA SESTANEK Z ZDRAVNIKI LEPO NA DOPUST !!!!! Z ENO BESEDO MAFIJA , NAROD GA PA NASRKA TAKO ALI DRUGAČE...ALI KAJ STORIMO, DA BI TO MAFIJO ODSTRANILI ??? NE, MI SLOVENČKI SAMO TARNAMO IN PUSTIMO, DA SMO SKOZI VSO ZGODOVINO NAVADNI HLAPCI....MALO SEM SVOJE MIŠLJENJE ZAPELJALA OD BISTVA IN TO JE UBOGI STARŠI....KAKO KAJ TAKŠNEGA PREŽIVETI SI NITI MALO NE DA PREDSTAVLJATI...HUDO MI JE.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.