Politična vplivnica, članica podmladka SDS in predsednica ter ustanoviteljica društva Nova smer Zala Klopčič, ki na družbenih omrežjih redno komentira dogajanje na političnem parketu, je na prvi dan novega leta prvič postala mamica. Silvestrovo je tako preživela v porodni sobi in na prvi dan novega leta pozdravila rojstvo hčerko, ki sta ji s srčnim izbrancem nadela ime Marina. Čestitke!
Da je noseča, je sporočila avgusta, po tem ko je spomladi razburila z izjavo, da jo v najbolj strastnih trenutkih preplavijo občutki krivde, saj se njena dejanja ne skladajo z njenimi osebnimi prepričanji o tradicionalnih vrednotah. "Seks pred poroko – joj … ja … pač … bom rekla ja, ampak imam zaradi tega slabo vest," je povedala v podkastu Iztoka Gartnerja.
Na Instagramu pa je tudi pokazala, s kom "greši" in naše pozorno oko je opazilo, da se pogosto snema v ali pred graščino nad Kamnikom, ki je v lasti petčlanske družine Rauter. Zalin srčni izbranec je namreč sin naše znane spletne vplivnice in oblikovalke Sanje Rauter, ki je družinsko graščino oziroma trdnjavo že večkrat pokazala tudi na spletu in celo v oddaji Ambienti.
Za skoraj 6000 kvadratnih metrov veliko posest družina skrbi povsem sama. Pred trdnjavo stoji francoski vrt, Sanjin starejši sin in Zalin partner ima tudi čebele, družina pa se v poletnih mesecih lahko ohladi v bazenu. A ne le pri vzdrževanju, tudi pri prenovi je Sanja veliko naredila sama, saj je poklicna ustvarjalka in rokodelka, ki ustvarja pod lastno znamko Ustvarjalne sanje, veliko uporabnih nasvetov pa deli tudi na svojem Instagram profilu.
Lahko bi rekli, da si je Zala izbrala "graščaka". Prve vnukinje pa je posebej vesela babica Sanja, ki jo je na Instagramu tudi že pokazala in zapisala: "Moja vnučka. Na prvi dan tega leta je prišla in spremenila vse. Popolna. Brezpogojna, doživljenjska ljubezen. Vsak dan me napolni s srečo. Sem najsrečnejši človek na svetu."
Za Žurnal24 je Sanja avgusta povedala, da je kar teden dni jokala od sreče, ko je izvedela veselo novico. O svoji znani snahi pa pravi: "Zala ima glavo na pravem mestu, je ena najbolj preprostih in poštenih bitij, kar jih poznam. Vsi vse sprejemamo, tudi Zala ni noben radikalec. Kot ona si želimo le reda in poštenosti. Če bi imelo več mladih tako mišljenje, kot ga ima ona, bi šla naša prihodnost v pravo smer."
Sanja, ki ima tri sinove, se je vnukinje močno veselila, čeprav pri 51 letih niti slučajno ni videti kot babica, ampak je nedavno celo sama prehodila slavno Jakobovo pot. Pogosto pokaže, da zmore tudi vrtoglave joga položaje, postavo pa ji z lahkoto zavidajo celo 20-letnice.
Ojoj s to deklino se bo pa JJ hudo opomogel.
Žurnal gre vse bolj vidno po poteh SN..Tam ničesar, kar ni v povezani z JJ ne pozabijo objavit. Še malo pa bo imel velečastni vse medije pod kontrolo. Ne pa tudi volilcev, hvala Bogu..
Kako je znana?prvič slišim.no,sicer smo zgleda vsi slovenci znani,saj je nas samo miljon.