Magazin > VIP
7 ogledov

Z novim dekletom ni drogiranja

So staremu žurerskemu obdobju šteti dnevi? Žurnal24 main
Pevec Pete Doherty si je našel novo družbo, ki bolje vpliva nanj, a odreči se bo moral nečemu, kar je vedno rad počel.

Nova ljubezen Peta Dohertyja zvezdnika očitno ne bo pustila na stara pota. Ko sta skupaj, mu je namreč prepovedala jemanje drog.

Pevec je za revijo New! povedal, da mu njegova nova skupina prijateljev ne dovoli jemanja prepovedanih substanc. "Obkrožajo me ljudje, ki ne prenašajo dejstva, da jemljem droge, kar je v bistvu dobro zame. Dekle, ki me še posebej zanima, vendar njenega imena ne bom izdal, mi je reklo, da zraven nje ne smem jemati drog, sicer pa preživim več časa z njo."

Še prejšnji teden je Pete trdil, da je "večinoma čist". Bomo videli, koliko časa bo zdržal v novi družbi z novimi pravili.

Komentarjev 1
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Če nimate uporabniškega računa, izberite enega od ponujenih načinov in se registrirajte v nekaj hitrih korakih.