Slovenija

Ste izvedeli kaj koristnega, novega, zanimivega… Kliknite tukaj in Žurnal24 izberite za svoj prednostni vir novic na Googlu.

Huda nesreča, umrla voznica avtomobila

Policijsko vozilo policija sirena policisti Anže Petkovšek
V nesreči so bili udeleženi tovorno vozilo in dve osebni vozili.

V prometni nesreči, ki se je nekaj čez osmo uro zjutraj zgodila izven naselja Ločica pod viaduktom ceste Vransko-Trojane, je umrla voznica osebnega vozila. V nesreči so bili udeleženi tovorno ter dve osebni vozili. To je letošnja peta žrtev prometnih nesreč na območju Policijske uprave (PU) Celje. Lani pa je v enakem obdobju umrlo 16 ljudi.

Kot so sporočili s PU Celje, je po prvih podatkih voznica osebnega avtomobila, ki je vozila iz smeri Trojan proti Vranskemu, na ravnem delu vozišča nenadoma zapeljala v levo in čelno trčila v tovorno vozilo, ki ji je pripeljalo nasproti. Voznica, katere identiteta še ni potrjena, se je v trčenju tako hudo poškodovala, da je na kraju nesreče umrla.

Po trčenju je v vozilo povzročiteljice trčil še voznik osebnega vozila, ki se po dosedanjih podatkih v prometni nesreči ni poškodoval. Po prvih podatkih tudi voznik tovornega vozila in njegov sopotnik v prometni nesreči nista bila poškodovana.

dezurni@zurnal24.si

Komentarjev 1
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Če nimate uporabniškega računa, izberite enega od ponujenih načinov in se registrirajte v nekaj hitrih korakih.