7510 ogledov

Nore poteze! Košarkar San Antonia še vedno išče žogo

luka dončić Print Screen
Slovenski košarkar se poigrava s svojimi nasprotniki.

Luka Dončić je kljub poškodbi hrbta in razbolelemu levemu gležnju prikazal še eno odlično predstavo na tekmi lige NBA.

Luka Dončić Spurs Video Šport Neverjetni Dončić proti San Antoniu postavil nov mejnik

Njegov rekordni doprinos na žalost ni mogel rešiti ekipe Dallas Mavericks, ki je izgubila proti San Antonio Spurs z izidom 108:113.

Telički so zdaj pri dveh zmagah in petih porazih, kar jih uvršča na 12. mesto zahodne konference.

Devetnajstletni Dončić je na parketu preživel 39 minut ter zbral 31 točk, osem skokov, štiri podaje in ukradeno žogo.

luka dončić Video Šport Tako je Dončića pričakal sloviti "Pop"

Tudi tokrat je slovenski čudežni deček postregel z lekcijo, kako uspešno pretentati nasprotnika. V enem izmed prodorov v zadnji četrtini je brez pogleda nakazal podajo proti soigralcu, pri čemer je košarkarja San Antonia Pattyja Millsa odneslo daleč v levo, Dončić pa je prišel do neoviranega meta.

Met je sicer zgrešil, a je nato pobral odbito žogo in izenačil na 94:94.

"Mills še vedno išče žogo," so akcijo pospremili na tviterju.

Edina šibka točke Dončićeve predstave proti San Antoniu je bilo znova število izgubljenih žog. Tokrat jih je zapravil šest in povprečje povišal na 4,3 na srečanje.

Luka Dončić Dallas Mavericks Ni vse rožnato Šport Podatek, ki Dončiću ne more biti v ponos