31120 ogledov

Novinec hodil po Dragiću, ta je reagiral

Jayson Tatum Goran Dragić PrtSc
Slovenski organizator igre se je znašel sredi manjšega incidenta.

Košarkarji Miami Heat so v noči na četrtek po srednjeevropskem času v domači dvorani prekinili zmagoviti niz Boston Celtics (104:98), Kelti so pred tem slavili na kar 16 tekmah zapored.

Goran Dragić Kyrie Irving Miami Heat Boston Celtics Posnetek Šport Dragić ustavil zmagoviti nalet Keltov

Prvo ime srečanja je bil Goran Dragić. Ljubljančan je za Vročico zbral 27 točk, štiri asistence in pet skokov, zapletel pa se je tudi v manjši spor.

Tri minute pred koncem zadnje četrtine, ko je Boston skoraj povsem izničil veliko prednost Miamija, je Dragić ob zgrešenem metu padel, letos sicer odlični novinec Jayson Tatum pa je nato malce nespretno tacal po Slovencu.

Dragić, znan po svojem temperamentu, je burno reagiral, toda iz vsega skupaj se ni izcimilo nič, tudi zaradi hitrega posredovanja soigralcev.