44 ogledov

Kralji niso bili kos Naftarjem

Anže Kopitar Oilers Kings
V najmočnejši hokejski ligi na svetu so v noči na nedeljo odigrali 12 tekem.

Hokejisti Los Angelesa so davi izgubili proti Edmontonu s 3:4 in ostajajo na 10. mestu zahodne konference. Anže Kopitar je v svojo strelsko statistiko dodal novo podajo, ko je v 48. minuti pomagal Tobiasu Riederju do gola za znižanje zaostanka na 2:3.

Gostje iz Kanade so po golih Antona Stepiševa v prvi in Leona Draisaitla v 27. minuti povedli z 2:0. V 35. je Tyler Toffoli znižal na 1:2, a je Jujhar Khaira v 38. vnovič povišal na +2. Riederjev gol za priključek je domačim vrnil upanje, Ryan Strome v 56. minuti pa je le poskrbel za mirne zadnje minute v vrstah Edmontona. V končnici so v vrstah Los Angelesa zamenjali vratarja s šestim igralcem v polju, kar je za tretji gol domačih izkoristil Dustin Brown.

Kralji lovijo osmo mesto v konference in končnico, za katero nujno potrebujejo nove točke. A naslednja naloga ne bo lahka. Po prostem večeru bo v Los Angelesu namreč gostovala prvouvrščena ekipa iz konference Las Vegas Knights.