25 ogledov

Na Wembleyu prizor iz ulične borbe

Bruno Alves Portugalska rdeči karton EPA
Na prijateljski tekmi med Anglijo in Portugalsko je nič kaj prijateljski start izvedel branilec Bruno Alves.

Angleška in portugalska nogometna reprezentanca sta se v četrtek na slovitem Wembleyu pomerili na pripravljalni tekmi pred Eurom 2016, z zadetkom Chrisa Smallinga v 86. minuti so slavili gostitelji (1:0).

Portugalci (nastopili so brez prvega zvezdnika Cristiana Ronalda) so od 35. minute igrali le z deseterico. Zaradi milo rečeno neprevidnega starta nad Harryjem Kanom je bil izključen Bruno Alves.

Izkušeni branilec je na eno od žog startal z visoko dvignjenim podplatom in v glavo zadel domačega napadalca, ki jo je na srečo odnesel brez poškodb.