28 ogledov

Krhin sezono sklenil s porazom

Rene Krhin Granada Espanyol EPA
Dve ekipi v elitni španski ligi sta že zaključili z letošnjo sezono.

Na uvodni tekmi zadnjega 38. kola je Granada, za katero je Rene Krhin igral vso tekmo, na domačem igrišču klonila proti Espanyolu (1:2). Andaluzijci so se že pred nekaj tedni poslovili od prvoligaškega statusa, sezono so končali na zadnjem mestu La Lige.

Oba gola so gostje iz Katalonije dosegli v prvih osmih minutah, najprej je iz bližine zabil Léo Baptistão, nato je predložek v lastno mrežo preusmeril Rúben Vezo

Sredi prvega polčasa je z natančnim strelom z roba kazenskega prostora znižal Andreas Pereira, a več domačinom, kljub priložnostim v drugem delu, ni uspelo.