154 ogledov

Lokalno je najbolje - trojna doza vročih srečanj!

Lucas Ocampos Cádiz Sevilla Epa Lucas Ocampos je zabil edini gol za Sevillo na gostovanju na južni obali.
Na Pirenejskem polotoku so bili v ponedeljek zvečer odigrani trije lokalni derbiji.

Objekt Nuevo Mirandilla je bil prizorišče dvoboja andaluzijskih rivalov - Cádiza in Seville. V pristaniškem mestu so zmagali fantje iz pokrajinske prestolnice (0:1) in se vodilnemu Realu, ob odigrani tekmi manj, približali na pet točk zaostanka. Cádiz je ostal predzadnji.

V prvem polčasu so obrambno naravnani "pirati" odbijali napade favoriziranih gostov, sredi drugega dela pa je po podaji Ivana Rakitića mrežo zatresel Lucas Ocampos in razveselil pristaše rdeče-belih.

Enes Ünal Senzacija Šport Real klonil proti klubu, ki se bori za obstanek

Villarreal CF | Avtor: Epa Epa

Na stadionu Cerámica je Villarreal pričakal Levante. Zadnjeuvrščeno moštvo lige iz bližnje Valencie na obisku pri sosedih ni našlo poti do prve zmage v sezoni. Še več, "rumena podmornica" je "žabe" povsem potolkla (5:0).

Za Villarreal, ki je zdaj osmi in se počasi vmešava v boj za evropske vozovnice, je dva gola prispeval Gerard Moreno, po gol in asistenco pa Boulaye Dia in Manu Trigueros.

Cristiano Ronaldo Man Utd Wolves Premier League Šport Trop volkov tacal po Ronaldovem teatru sanj

Oihan Sancet Osasuna Athletic | Avtor: Epa Epa

Stadion El Sadar v slikoviti Pamploni je gostil obračun baskovskih ekip - Osasune in bilbajskega Athletica. Slednji je s pomočjo razpoloženega Oihana Sanceta vzel mero gostiteljem (1:3) in skočil v zgornji del lestvice.

Domači so začeli odlično in hitro povedli, zabil je Kike García. Toda že v 25. minuti so gostje po dveh zadetkih Sanceta srečanje obrnili v svojo korist. 21-letni napadalec je svoj hat-trick dopolnil v 68. minuti in obenem postavil končni izid.