702 ogledov

Trop volkov tacal po Ronaldovem teatru sanj

João Moutinho Man Utd Wolves Epa
V ponedeljek je bila odigrana tekma 21. kola elitne angleške nogometne lige.

Na Old Traffordu je Wolverhampton premagal Manchester United (0:1) in "rdečim vragom" zadal nov udarec v lovu na Ligo prvakov, četa Ralfa Rangnicka je namreč ostala na sedmem mestu. Nemec je utrpel prvi poraz na klopi Uniteda.

Mohamed Salah Premier League Šport Spektakularen derbi končan z remijem

"Volkovi" so do polnega izkupička prišli povsem zasluženo, saj so bili skozi večino srečanja boljši in nevarnejši tekmeci. Z izjemo obdobja drugega polčasa, v katerem je tokratni rezervist Bruno Fernandes stresel okvir vrat, domači niso pritiskali na goste.

Odločilni trenutek se je zgodil v 82. minuti, ko je odbito žogo na robu kazenskega prostora pričakal João Moutinho in jo z natančnim strelom poslal v desni spodnji kot vrat Davida de Gee.

Tik pred koncem je imel United po prekršku nad povratnikom Philom Jonesom na voljo prosti strel iz ugodnega položaja, po poskusu Fernandesa se je izkazal vratar José Sá - še eden iz številčne portugalske kolonije pri Wolverhamptonu.

Wolverhamton je Manchester United na ligaški tekmi na Old Traffordu premagal prvič po 42 letih.

Rodri Arsenal Man City Premier League Šport Sreča in sodniki na pomoč Guardiolini četi