762 ogledov

Mura z zadnjim dotikom do ključnega zadetka v Domžalah

NK Domžale NŠ Mura Reševalni pas/Twitter
Odigrana je bila še prva tekma četrtega para četrtfinala Pokala Slovenije.

Nogometaši Domžal so v okviru prvega četrtfinalnega srečanja slovenskega pokala na domači zelenici ugnali Muro (3:2).

Slovenija Poljska Stožice Euro 2020 Huda polemika Šport NZS najstrožje obsodila dejanje slovenskega politika

Za prvo spremembo na semaforju so poskrbeli gostje iz Murske Sobote, ko je v 18. minuti z roba kazenska prostora zadel Nino Kouter. Za izenačenje v prvem polčasu je v 32. minuti po podaji iz kota in strelu z glavo s svojim prvim golom v dresu Domžal poskrbel Nikola Vujadinović.

V nadaljevanju so gledalci videli še tri zadetke. V 57. minuti je Tonči Mujan z leve strani natančno podal v sredino in Mateju Podlogarju iz bližine ni bilo težko zadeti, v 76. minuti je za rumene zadel še Slobodan Vuk.

Svoje priložnosti so imeli tudi gostje, dve lepi Kouterja je ubranil Grega Sorčan, v sodnikovem dodatku so nogometaši Mure stresli vratnico, so pa svojo priložnost za drugi zadetek izkoristili le malo pozneje. V 94. minuti je Vujadinović zaradi drugega rumenega kartona moral predčasno v slačilnico, Luka Bobičanec je izvedel prosti strel in za končni izid 2:3 je z glavo zadel Luka Šušnjara.

Povratna tekma v Fazaneriji, tako kot tudi povratni obračuni ostalih treh parov, bo na sporedu prihodnji teden.

V torek je do ugodnega izida na gostovanju pri Celju prišel Kalcer Radomlje, moštvi sta se razšli z neodločenih 1:1. Že prejšnji teden sta si prednost pred povratnima tekmama priigrala Aluminij, ki je doma premagal Koper z 1:0, in Nafta 1903, ki je bila prav tako pred domačimi navijači z 2:1 boljša od velenjskega Rudarja.