6402 ogledov

Najbolj norih 58 sekund v nogometni zgodovini

nižjeligaši Youtube
V slabi minuti se lahko v nogometu marsikaj spremeni.

Dogodki ob koncu tekme med angleškima nižjeligašema Padiham in Widnes so navdušili otoško nogometno javnost, zadnja minuta dvoboja pa je postala hit na socialnih omrežjih.

Domači Padiham je na svojem Arbories Memorial Sports Groundu v severni Angliji gostil dvoboj devetoligašev, v drugi minuti sodnikovega dodatka ob koncu tekme pa je zaostajal z 1:3. A nato so gostitelji po veliki napaki gostov zabili zadetek priključka, sledilo pa je nekaj neverjetnih sekund nogometa.

zadetek, gol Izjemno Šport Takšnega gola najbrž še nikoli niste videli!

Najprej so gostje po nesporazumu domačega branilca in vratarja prišli do izjemne priložnosti, a okroglo usnje nikakor ni hotelo čez golovo črto, potem pa je sledil nov napad domačih. Zaresla se je prečka, trenutek kasneje pa je bil postavljen končni izid dvoboja - 3:3. Sledila je norišnica na tribunah.