297 ogledov

Še en slab večer za Real

Sergio Ramos Epa
V finalu španskega superpokala še Athletic Bilbao.

V finalu španskega nogometnega superpokala bosta v nedeljo v Sevilli igrala Barcelona in Athletic Bilbao. V sredo se je v finale po streljanju enajstmetrovk prebila Barcelona, pri kateri je manjkal poškodovani Lionel Messi. Redni del se je v Cordobi končal z 1:1, po strelih z bele točke pa so slavili Katalonci s 3:2.

V drugem polfinalu sta se v Malagi pomerila Real Madrid in Athletic Bilbao. Slednji je bolje začel dvoboj in dobil prvi polčas z 2:0, oba gola je dosegel Raul Garcia (18. in 38. minuta z bele točke). A Madridčani so se v drugem polčasu prebudili in Karim Benzema je v 75. minuti znižal razliko na 1:2, pozneje dosegel še en gol, ki pa ni obveljal zaradi prepovedanega položaja, tako da na koncu izenačenja le ni bilo.