65 ogledov

Španci in Danci brez težav

Danska Madžarska EP v rokometu Epa Danci so uspeli ugnati Madžare.
V predtekmovalni skupini D evropskega prvenstva v rokometu, ki se v drugem delu tekmovanja križa s "slovensko" skupino C, sta obe favorizirani ekipi prišli do točk.

V Varaždinu so Španci zlahka premagali Čehe (32:15), že v prvem polčasu so si nabrali prednost sedmih zadetkov in nato še višali razliko.

Pri zmagovalcih so Valero Rivera, Raúl Entrerríos in Ferran Solé vpisali po pet zadetkov, za poražence jih je pet zabil Stanislav Kasparek.

rokomet evropsko prvenstvo 2018 Odmevi po tekmi Šport "Sojenje? Kdor se spozna na rokomet, je videl vse"

Reprezentanca Danske je imela z Madžari več dela, na koncu pa vseeno prišla do pričakovane zmage (32:25), potem ko je odpor tekmecev zlomila v drugem polčasu.

Za Dance je Rasmus Lauge Schmidt dosegel sedem golov, enega manj je prispeval Mikkel Hansen. Za Madžare je Mate Lekai zbral pet golov, štiri pa Donat Bartok.