54 ogledov

Tako se slavi v angleškem baru

angleški navijači bar EPA
Četrtkovo zmago Anglije nad Walesom so z izbruhom navdušenja pospremili v celotni deželi "Gordie Albiona".

V četrtek je Anglija v okviru skupine B z golom Daniela Sturridga v 92. minuti premagala Wales (2:1) in skočila na vrh lestvice.

Valižani so z zadetkom Garetha Bala po prvem polčasu sicer vodili, toda dva rezervista sta tekmo obrnila v korist favoritov, saj je ob Sturridgu izenačujoči gol zabil Jamie Vardy.

Odločilni trenutek v sodnikovem dodatku so ob popoldanskem pivu spremljali številni navijači na Otoku, po srečanju pa so imeli več razlogov za zadovoljstvo Angleži. Proslavljanje odločilnega zadetka v enem od barov si lahko ogledate na priloženem posnetku.