21 ogledov

Trimo premagal Krko

Prav vseh šest vodilnih ekip je v 20. kolu 1. SRL prišlo do zmag. V sobotnih obračunih sta slavila Trimo Trebnje in Loka.

Celje v sredo gladko čez Slovan
Rokometaši Celja Pivovarne Laško po odhodih nekaterih izkušenejših igralcev v državnem prvenstvu igra zelo zanesljivo. Pivovarji so tokrat v Ljubljani obubožani Slovan ugnali s kar 38:24. Ob polčasu so Celjani vodili za šest zadetkov, v drugem polčasu pa so še stopili na plin in na koncu vpisali zelo prepričljivo igro.

Vodilno Gorenje je v prejšnjem kolu doživelo prvi poraz proti Cimosu. Tokrat pa so ose prišle do nove zmage. V domači Rdeči dvorani je padel Šmartno. V prvem polčasu so se gostje še uspeli upirati favoriziranim gostiteljem (14:12), toda slednji so nato iz minute v minuto igrali bolje in na koncu slavili s 30:22. Koprčani so z visoko zmago v Slovenj Gradcu potrdil zmago nad Gorenjem.