765 ogledov

Slovenka še drugič do zlate kolajne

Lena Repinc twitter SkiNordique_net
Repinčeva še do druge zlate kolajne na MSP.

Slovenska biatlonka Lana Repinc je na mladinskem svetovnem prvenstvu osvojila še svojo drugo zlato kolajno. Po sprintu je bila kljub dvema zgrešenima streloma najboljša tudi na zasledovalni tekmi, njen uspeh je s šestim mestom dopolnila Kaja Zarč. To je bila že tetja kolajna Repinčeve, na individualni tekmi je osvojila srebro.

Danes so bile sicer na sporedu zasledovalne tekme v štirih kategorijah. Pri mlajših članicah je v zasledovanju Živa Klemenčič zasedla 19. mesto, pri mladincih je dober nastop uspel Jaši Zidarju, ki je bil na sprinterski preizkušnji deseti, s popolnim strelskim izkupičkom pa danes napredoval vse do četrtega mesta.

Blizu najboljšim je bil tudi mlajši član Alex Cisar, ki je tokrat zasedel sedmo mesto, Lovro Planko je bil 20., Anton Vidmar pa 41.