Biagio Adile (65), ugledni ginekolog iz Italije je v hišnem priporu, zaradi suma, da je posilil več pacientk.
Imigrantka iz Tunisa (28) je imela resne ginekološke zdravstvene težave, zaradi katerih je bila že pred prihodom v Italijo trinajstkrat operirana. Ko je prišla v Palermo, je mislila, da je končno našla zdravnika, ki ji bo pomagal.
A, kot trdi, jo je ginekolog, ki mu je zaupala, v letu 2016 dva krat spolno zlorabil. Ko je do zlorabe prišlo prvič, v zasebni ordinaciji v decembru 2016, je o njej molčala, saj je bila v šoku. Drugič, ko je bila naročena na pregled v bolnišnici Villa Sofia-Cervello, je vse skupaj posnela z mobilnim telefonom.
Zaradi njene zgodbe, ki jo je izpričala v prisotnosti psihologa in prevajalca, je policija ginekologa prijela in sedaj preiskuje, ali je morebiti napadel še druge ženske.
Izpričala? Pisun tega clanka.....sram te je lahko...urednik tebe pa se bolj....kksne imas zaposlene
Ni panike.- Dva musliča, se bota že zmenla On pravi, da je to v njegovi veri, samo po sebi umevno.. Ona se bo pa morala užent z posiljevalcem, drugače pa kamenjanje..