Slovenija
2479 ogledov

574 strani dokumentacije, da za meter dvigneš hišo

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • McClain 15:33 05.marec 2015.

    dogajalo se mi je podobno. Zato iz dna duse sovrazim naso drzavno ureditev!! Leto in pol sem potreboval, na koncu se neko vodno dovoljenje, sedanes ne vem ali jih je skrbelo da voda ogroza mene ali jaz vodo. Kreteni nesposobni ...prikaži več slovenski birokratski. Americanu zadostuje za gradnjo nacrt, ki ga kupi od arhitekta, priblizno 7 strani na velikem formatu, vse skupaj speto in zvito v rolo ki jo pod pajsko neseš še na mestno upravo, kjer dobiš še dve, tri alineje z lokalnimi posebnostmi, kot je ojačitve na vetrovnih območjih, urejanje odplak, če nisi na področju s sistemom centralnega odplakovanja. Prav hecno. Na 7 straneh je celo nakazano kje stojijo elementi v kuhinji in kopalnici, lahko greš z njim v trgovino in naročiš kuhinjo. Kompleten postopek za pridobitev vseh papirjev traja do 3 tedne. Živela Slovenija, kjer uspemo iz picke delat kozolce in traja to isto 2 leti, na koncu pa je pol metra dokumentacije (gledano navpično le papirje zložiš enega vrh drugega), ki nikomur ne koristi nic, r

  • pulse 16:09 06.marec 2015.

    Pa naj se kdo rece, da javni sektor ni prevelik: vse te uradnike placujemo mi, z nasimi davki! Oni pa, ker nimajo nic pametnega za delat, ovirajo to, kar se se da normalno naredit... V 70. in 80. letih so ...prikaži več vsi gradili strehe pod naklonom 15 stopinj, zdaj pa moras pod kotom 35 do 45 stopinj, zraven pa pise, da je to zato, da so skladne z okolico... Celi svet pa med tem dovoli ravne, z malim naklonom, s srednjim, z velikim - skratka - grejo naprej s trendi, nam pa grenijo zivljenje z bedarijami...

  • asmas 12:02 05.marec 2015.

    tudi cerkničani bomo počasi zahtevali kakšno cenejšo varijanto zaradi preletov pilatusov ter sem ter tja kakšen izstrelek ,ki ga artilerijci pošljejo iz počka čez javornik v cerkniško jezero.Se je že zgodilo ne lažem

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.