Slovenija
17 ogledov

98-odstotna podpora za Janšo

Komentarjev 70
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mr.big 21:48 09.januar 2013.

    predsednik KPK g.Klemenčič je leta 2010 izjavil ,,pri najemu prostorov NPU ne vidim nobenih zankov koruptivnosti'' !! PA RAVNO PRI STAVBI NPU JE POSAMEZNIH POBASAL 15.000 EUR / MESEC IN JE BILA KASNEJE DOKAZANA KORUPCIJA !!!!

  • vicvic 17:41 10.januar 2013.

    Gospod Janša, Radi bi šli živet v Murgle! Ni problema, vse lokacije menjajte za enoin že ste med veljaki preteklosti. Vaša kmetija vas bolj izpopolnjuje??????Vsega pa vsi ne morete imeti, nekaj naj ostane še nam.

  • mr.big 21:40 09.januar 2013.

    glavno, da se JJ diskreditira zaradi njegovega Volovota vrednega cca.15.000 eur..... Se je kdo vprašal od kod denar ex ministru Miklavčiču za nakup megajahte vredne vsaj 600.000 eur ???? Se je morda KPK zazdelo kdaj sumljivo ??? NIKOLI !!!

  • mr.big 21:42 09.januar 2013.

    do leta 91 je dosegel največ v njegovi karieri - osamosvojitev SLO. Če ne bi bilo njega bi ti danes pričao kao yugosi !!!

  • dragec 08:26 10.januar 2013.

    Prababica od janše je bila zelo vpletena v korupcijo, starša od janše tudi, za janševaga brata da ne govorim, janša da poroštvo SDS za 500000 EUR kredita, slučajno spregleda nekatere svoje obveznosti, ti si pa res - vrtnica

  • primorka 14:02 10.januar 2013.

    Mislim, da je za se bati bolj take golazni kot si ti, ker širiš tako nestrpnost med ljudmi !!!

  • renemario 19:43 09.januar 2013.

    A so te beli in črni palčki napadli?

  • zic 21:39 09.januar 2013.

    4 so bili proti...a si predstavljte zdej kako jih bo zjebal!!!!

  • Fertel 21:39 09.januar 2013.

    Ej, pa Janša je na teh volitvah dobil več procentov kot včasih pokojni Tito...

  • dragec 10:21 09.januar 2013.

    Da bi jih blato povleklo nazaj!!!!

  • Mahi 10:22 09.januar 2013.

    Odhod ni dovolj. TAKE LJUDI JE TREBA KAZNOVATI!!!!!

  • dragec 10:44 09.januar 2013.

    TemU naslovu bi naš spoštovani komentator DARKO prokomentiral:"VSI ČLANI SENATA PROTIKORUPCIJSKE KOMISIJE SO BIZGECI, LAŽLIVCI IN JIH JE POTREBNO POD NUJNO ODPUSTITI, ALI ZAMENJATI, ALI UKINITI TO KOMISIJO. KDO JIM DOVOLI, DA BLATIJO NAŠE POŠTENE POLITIKE!!!!

  • Kika 11:05 09.januar 2013.

    Ma ne bosta odstopila, ni šans... Oba bodo njuni sesalci podprli, ker ju enostavno potrebujejo tam, kjer sta zdaj :S Banda!!!

  • KLOBO 11:40 09.januar 2013.

    Sesalec ti je mama !!

  • dragec 12:10 09.januar 2013.

    Umiri se, to škoduje tvojemu zdravju (po Gorenaku)

  • graff 12:12 09.januar 2013.

    Ne bo najslabši dan v mojem življnju pravi JJ, bo pa zagotovo najlepši v zadnjih 20 letih, če spoka kufre.

  • franke 13:33 09.januar 2013.

    TAKO ZDAJ JE ČAS DA VRŽEMO TEGA JANŠA Z VLADNEGA STOLA ZA ZMERAJ.

  • dragec 12:52 09.januar 2013.

    Umiri se, to škoduje tvojemu zdravju (po Gorenaku). Nič od teh aferic. Saj ljudje delajo, krvavo so zaslužili in prišparali denar (tudi za svoje paunučke), nekateri se pripravljajo za selitev v avstralijo, nekateri na Ciper (ali Srbijo). Mi smo jim ...prikaži večm navoščeni, ni lepo. kako bi bil vesel, če bi mi JJ na moj TR nakazal 21000 EUR in ZJ 240000EUR. kaj je to 10% za njih, mala malica.

  • mirko 13:10 09.januar 2013.

    Točno tako ! Komisijo je potrebno nemudoma ukinit. To delo bi morali opravljat policija, tožilstvo in sodstvo, ne pa neka para državna komisija v kateri je kader, ki je daleč od pojma neodvisnost. Toliko agencij in raznoraznih komisij, kot imamo ...prikaži več pri nas je nima nobena država. Vsako v teh agencijah-komisijah ima neka politična skupina svoj kader in jo uporabljajo za medsebojno obračunavanje. Oblast se deli na tri veje in vsaka agencija-komisija mora biti podrejena eni od treh. Pri nas so pa agencije politično samostojne, vendar pod vplivom določeni politični grupaciji. Pri nas v našem sistemu enostavno vlada divji zahod, samo pištole še manjkajo te pa pridejo kmalu v uporabo, če se ne bo nekaj korenito spremenilo.

  • Darko 18:47 09.januar 2013.

    Ne, ampak ti se vtikaš v vse tudi v stvari, ki ti niti približno niso jasne. KPK je nekaj strokovno povedala in vesel bi bil ko bi vse skupaj dala krim policiji in tožilstvu pa še dz dursom NAJ SE ...prikaži več POVEŽETA. Sodišče naj pa razsodi.Žal moram Dragec reči, da mi nisi pojasnil in podal dokaze za tako natolcevanje in uporabi mojega imena

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.