Slovenija
20739 ogledov

Šarec Prešička poziva k razjasnitvi razmer na ministrstvu za kulturo

Komentarjev 52
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 22:41 22.januar 2019.

    Mobing se vedno grejo ljudje na zelo nizki stopnji zavesti. Po doslej prebranem v medijih bi ta tovariš nekulturni minister moral biti že bivši minister.

    • Avatar vec
      vec 23:48 22.januar 2019.

      najmanj

    • blayo 00:52 23.januar 2019.

      Tovariš al pa gospod, nima veze. Za problem sta vedno potrebna dva. V tem primeru tisti ki domnevno šikanira ter tisti, ki mu daje povod/veselje za to. V neki moderni, demokratični družbi obstajajo vsi vzvodi, da se takšne reči preprečijo ...prikaži več oziroma že v štartu onemogočijo. Če se gremo pa raje krdelo, potem je pa en alfa samec in vsi ostali pod njim. Tko pač je.

  • jezero 07:17 23.januar 2019.

    Gre za kazenski pregon, ne pa za to, ali je nekdo moral prevažati ministrove instrumente in otroke! Gre za smrt slovenskega delavca na tem ministrstvu!

    • tomaz 10:21 23.januar 2019.

      jezero...zaradi prevoza glasbil še nihče ni naredil samomora. Če se nekdo odloči za to, je vzrok zagotovo veliko močnejši, kaj je pa v resnici v ozadju pa ne vemo. Če nekomu v službi pač ne paše gre drugam, zagotovo pa ...prikaži več zagotovo pa ne zato v smrt.

  • Laznivi 19:21 22.januar 2019.

    Ko javni upravi das ukaz naj delajo je vsega konec delo je za njih mobing ,izkoriscanje ,ponizevanje.... Mujo z krampom pri minus 10 nima ne mobinga ne izkoriscanja za 500 € mesecno. Lenuhi !

    • tomaz 10:17 23.januar 2019.

      Točno tako Lažnivi. Ministrstvo pod vodstvom prejšnjega ministrstva ni naredilo nič od tega, kar bi moralo,. Sedaj, ko je prišel nekdo, ki to hoče spremeniti je pa mobing pravo orodje, da bi bilo vse po starem.

  • encijan 20:54 22.januar 2019.

    Če cigan pride na konja, potem konj pod njim crkne! Star pregovor.

  • Lavdan 18:50 22.januar 2019.

    Zaradi vsakega bedaka, ki se spravi nate človek pač ne naredi samomora. Ne zagovarjam Prašička, njemu bi se lahko uprli vsi podrejeni in adijo njegova kariera.

    • blayo 00:37 23.januar 2019.

      Točno tako, seveda če ne bi bili funkcionalno nepismeni idioti!

    • kapibara1 14:41 23.januar 2019.

      @lav - .. njegovi podrejeni.. pa ti veš, koliko lizuna+ poturica, je v javnem sektorju ??

  • Avatar Leon
    Leon 14:56 22.januar 2019.

    ......če je verjeti zapisanemu na Požareport potem je to del sistemskega mobinga slovenske politične kaste ,ki je znan še iz Ruplovih nakupov metle njegove Mete . Mislim,da bo moralo nekje krepko počiti ,da bo nekdo spoznal, da tako se ne ...prikaži veče dela z ljudmi . Škoda ,da ni najprej šefa odstranil ,če je že imel namen sebe .....http://pozareport.si/post/445283/minister-presicek-bo-tezko-prezivel-tomazevo-smrt-pozivi-sarcu-se-vrstijo-pisejo-posamezniki-in-sindikati-ukrepajte.

    • loco 16:01 22.januar 2019.

      Patetičen idiotski LEON, primerjaš Ruplovo Meto in njeno metlo s samomorom človeka zaradi mobinga. Prvoklasna budala si. Dobro da se tega ne zavedaš.

  • kapibara1 08:20 23.januar 2019.

    Čakam samo še to, da bo Prešiček dejal: Otroci jokajo doma..

  • miki1234 16:52 22.januar 2019.

    @zurnal - tole je res patetika... brisanje komentrajev, ki niso žaljivi in ne spodbujajo sovraštva.... samo da so v nasprotju z vašimi prepričanji.... BRUH

  • jakec1575 09:00 23.januar 2019.

    v javnem sketorju je statisticno 2x vec psihopatov in socipatov. Tam se pocutijo zelo dobro. prosperirajo in izvajajo svojo moc. dokazati mobing razen z direktnim pricanjem ni moc dokazati na sodiscu.

    • Janez_53 09:23 23.januar 2019.

      Lahko navedeš vir oziroma statistični izračun, na katerega se opiraš pri svoji trditvi? Prejšnji minister je bil tako mevžast, da bi ga morali že zdavnaj odstaviti, novi je pa očitno bolj trde roke. Kaj bi pa potem rekel za zaposlene ...prikaži več v gospodarstvu, kjer nadrejeni priganjajo ljudi v doseganje nedosegljivih norm v slabih pogojih za bedno plačo, ki jo dobijo-ali pa tudi ne? Vsaj četrtina bi jih potem morala napraviti samomor.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 14:54 22.januar 2019.

    Če bi vsak naredu samomor zato ker ga je šef napizdu,bi ble firme brez zaposlenih!

    • jakec1575 15:32 22.januar 2019.

      Ko imas 3 otroke, in zeno z diagnozo raka nisi dalec od tega. Posebno ce si mehka dusa. Mobing je huda oblika psiholoskega nasilja, ki je stresno lahko hujsa od fizicnega nasilja. Če je res, upam, da izvajalca doseze kazenska ...prikaži več ovadba. Vsem ki dozivljajo mobing pa svetujem, da se takoj uprejo. Morda pa celo dosezemo revolucijo v Sloveniji.

    • loco 16:42 22.januar 2019.

      Žrtev mobinga je bil kurir v ministrstvu. Delati je moral tudi kot šofer da je Prešička in Škoberneta prevžal na proslave in pojedine. Imel je hudo bolno ženo ter tri majhne otroke zato je dobil bolniški stalež kar sta mu ...prikaži več ta dva SD fašista preprečevala. Smrt rdečemu fašizmu.

    • loco 17:28 22.januar 2019.

      križar, v poročilih ob 17. uri na RTVSLO je predsednik sindikata kulturnih delavcev povedal to kar pametnemu zadostuje da spozna razmere na ministrstvu.

    • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 17:53 22.januar 2019.

      Drugač sem pa gledal in poslušal izjavo tega čudnga sindikalista,pa sem zaznal le to,da naj se razišče kaj je vzrok in krivda tega dogodka?Nihče ni govoril o nikogaršnji krivdi zaenkrat?

    • blayo 00:34 23.januar 2019.

      Zdaj ne vem, a so na tem ministrstvu zaposleni samo funkcionalno nepismeni al kaj? Saj vse kar je treba je to, da si beležiš te primere, shranjuješ mejle, lahko tudi kaj posnameš, si zagotoviš priče in greš na delovno sodišče. ...prikaži več V čem je problem??? Če si pa idiot pa pač prenašaš to do onemoglosti...

    • tomaz 10:29 23.januar 2019.

      ma dajte no, samo red je hotel narediti. Kar se pa prevozov tiče pa to res ni ne vem kako garanje. Sam sem imel delavca, ki je vse vedel in znal, samo delati tisto, za kar je bil zaposlen pa ...prikaži večil zaposlen pa ne. Prav vedno je našel kup izgovorov, da mu ni bilo treba opraviti svoje naloge. Če bi bil takrat moderen mobing, kot je danes, bi bil jaz, ki sem hotel da svoje delo opravi, že davno brez službe.

    • Majazmaja 10:34 23.januar 2019.

      Mene pa zanima, kako si lahko nek šef dovoli, da nekoga nadere? Taka nestabilna oseba, ki ne more kontrolirati niti sebe, ne more biti na vodilnem položaju. Moje mnenje. Sem na vodilnem položaju v mednarodnem podjetju, kjer srečaš vse sorte ...prikaži več ljudi, ampak da bi koga kdaj nadrla? Nočem, da se moji podrejeni zaradi mene ali ob meni slabo počutijo, saj smo skupaj vsaj 8 ur dnevno. Lepa beseda lepo mesto najde. Če imaš sproščene delavce, tudi delajo bolje.

  • slovenski97 18:17 22.januar 2019.

    Minister se bo odzval z resnico. Z njegovo resnico!

  • perhan63 20:34 22.januar 2019.

    noge polomt..

  • dragec 11:34 23.januar 2019.

    Prašiček je svinja

  • loco 11:52 23.januar 2019.

    V izjavi za 24 kur je nekdanja sodelavka Prešička povedala: iz prijaznega medvrdka se v trenutku prelevi v zverino. Toliko o tem ministru pa idiotom najlepša hvala za minuse.

  • smejka 12:53 23.januar 2019.

    Rada bi delal s tem Prašičem....bi poskrbela, da bi jokal.Se ooravičujem za napake v zapisu.

  • tomaz 10:13 23.januar 2019.

    Moje mnenje....dobro zrežirana akcija kulturnikov. Ko hočeš narediti red na ministrsvu za kulturo, vedno naletiš na reakcije tistih, ki so navajeni po difoltu peljati staro pot (ne)dela. V takem primeru so še najbolj prikladne obtožbe mobinga. Kar se pa prevozov ...prikaži večprevozov s službenim avtom tiče, je pa tudi v drugih službah enako, moj sosed se še domov vozi z njim. Kot kulturnik sam vidim, da ministrsvo v zadnjem obdobju tudi slučajno ni naredila tistega, kar je njihova dolžnost.

  • borut08 21:18 22.januar 2019.

    Mogoce je premalo podpiral lopovske elite in prevec dosledno delu po crki zakona??

  • nposialpu 18:17 22.januar 2019.

    Causes of suicide in Slovenia... https://plus.google.com/u/1/b/112569714916753901063/+SolarpanelSi/posts/jjXwJU863tG

  • ode 17:53 22.januar 2019.

    Upam si trditi, da nihče ne naredi samomor samo zato, ker je šilkiniran na delovnem mestu. Verjetno se mu je nakopičilo veliko problemov, ki s službo niso imeli nobene zveze. Domnevno šikiniranje na delovnem mestu pa je bila lahko še ...prikaži več zadnja "pika na i" in očitno psihično manj stabilen uslužbenec se je z eno potezo rešil vsega, kar se mu je nabralo na duši.

    • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 20:00 22.januar 2019.

      Kar sem ujel po medijih je moral odnest v avto glasbila,ki si jih je ministrstvo sposodilo od nekoga,ker pa je ta tip opravljal dela KURIRJA in ŠOFERJA na tem ministrstvu je rajš storil storil samomor?? Nekej tule smrdi,vsaj moje mnejnje ...prikaži več je,da je mel tip kup psihičnih težav doma in ne v službi,pa,če se ni ustrezno zdravil je šlo vse navzdol,žal!

  • loco 15:32 22.januar 2019.

    Prešiček je iz vrst Židanovih Social demokratov. Kaj je že Židan vpil v Dražgošah: SMRT FAŠIZMU. Hahaha, ko faisti drugim očitajo fašizem.

    • Avatar Leon
      Leon 15:40 22.januar 2019.

      @loco.........edini fašist v tej zgodbi si ti ! Gre za človekove temeljne prvine ; morala in etika . SD mora preveriti vsakogar preden ga "lansirajo" na sceno !

    • loco 15:58 22.januar 2019.

      Leon, ti si prava budala in samo potrjuješ kar sem zapisal. Seveda je temeljna odlika človeka morala in etika. Jaz nisem član SD nikoli bil in nikoli ne bi hotel biti zato ker takšni kot si ti in tvoja SD ...prikaži več druščina ne poznajo niti morale niti etike. Če bi bila morala in etika kaj za v žep vtaknit potem bi bili ti in SD prvi moralisti.

    • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 17:20 22.januar 2019.

      loco@vsaka resnica ma dve strani.Če greš zarad izgorelosti k ranocelniku,te takoj porinejo na bolovanje in ti določijo dnevno dozo antidepresivov,tko,da ni boga,ki bi ti lahko preprečil bolovanje??

    • Avatar Leon
      Leon 18:04 22.januar 2019.

      @loco.....Danes je težko biti budala, konkurenca je velika, pa še dokazovati se moraš večkrat na dan.

    • blayo 00:44 23.januar 2019.

      Čak mal loco, kaj so zdej fašisti... levi al desni? Kdo je zdej kriv... levi, desni, fašisti al komunisti al pa mogoče budisti? Mater je zanimovo, ko nekatiri vsak problem začnejo povezovat s politično usmerjenostjo. Ni nam spasa ;)

    • loco 07:04 23.januar 2019.

      blayo, popolnoma je jasno da so krivi desni in da so oni fašisti. Zakaj pa niso sestavbili oni vlado pa še zmagali so. Če bi bil Janša predsednik vlade potem Prešiček ne bi bil minister in Tomaž bi bil še ...prikaži več danes živ in zdrav. Eko zdaj veš kdo so fašisti ti brihtna rdeča buča. Pa desni fašisti nasprotujejo levim domoljubom da uvažajo uboge migrante v Slovenijo. Iz tega je razvidno kdo je pri nas fašist. Ti in Leon sta genijalca.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.