Volitve 2018
7407 ogledov

Šarec s pismom o sodelovanju vseh strank, razen SDS

Komentarjev 46
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • db08d766e1b32fb730acfd95068d4776f2ee2b27 07:05 07.junij 2018.

    bravo Šarec politik akcije......Janša in njegovi so si pa sami kopali grob z fašističnimi izjavami

  • jezero 18:58 06.junij 2018.

    1/3 poslancev v parlamentu je janševcev, 2/3 poslancev v parlamentu je NEjanševcev! Iz te tretjine morata sedaj Janša s Pahorjem izčarati večino. To je Janšev problem! To ni prodaja orožja.

    • Avatar praufo
      praufo 19:21 06.junij 2018.

      zakaj se sploh rabi večina? vsak poslanec naj glasuje po svoji vesti, če mu je do slovenije, gledal sem soočenja in mnogo kandidatov se je pri mnogih vprašanjih poenotilo in se v marsičem strinjalo ... kje je problem, a res ...prikaži več rabimo glasovalni stroj?

    • Avatar vec
      vec 19:28 06.junij 2018.

      Ja če to naredi je vlada ki ne more sprejet enga zakona, zato rabi večino, priročno ni bilo 52 glasov, pol lahko sprejemaš kar ti paše.

    • Avatar praufo
      praufo 19:33 06.junij 2018.

      ljudje smo volili in izvolili svoje predstvnike, ki so tam dol v LJ samo zato ker je parlament premajhen za vse slovence, ampak mi vsi smo država in mi vsi v bistvu odločamo o vsem ... folk se tega ne ...prikaži več zaveda, ampak to je dejanska demokracija, stranke ne morajo odločat, MI odločamo in volivci začnite komunicirat s tistimi, ki ste jih volili

    • Avatar vec
      vec 19:39 06.junij 2018.

      Ja to bi blo fajn, samo neizvedljivo v praksi, ker ne bodo za to, oni hočejo imeti tko kot je, ker pol so nepomembni in odveč, in baj baj plačke :)

    • ginko 02:23 07.junij 2018.

      V opranem mozgu so se ti pomešale številke in orožje. Hudo so te oprali.

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 17:33 06.junij 2018.

    Šiptar Janša nima za burek, razen če si ga sam speče!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.