Slovenija
414 ogledov

Agencija za varstvo konkurence objavila, zakaj preiskujejo Pop TV

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • wingspan15 10:15 02.februar 2017.

    Mislim, da gre za kartelni dogovor med Pro plusem in operaterji. Pregledati bi pa morali vse, da bi lahko rekli bobu bob. Če potrošnik nima pravice do izbire, kaj bo gledal za svoje plačilo, gre za grobo kršitev potrošnikovih pravic. ...prikaži več Čas je, da rečemo potrošniki "tokrat pa ne bo šlo"!

  • boogin1 11:13 02.februar 2017.

    Sicer ne pričakujem naivno, da boste ugodili mojim zahtevam, ker ste se najbrž že odločili, da ne boste delali v korist svojih naročnikov in če ste se tako odločili, potem mi prosim ne pišite nepotrebnih razlag in zavajanj, enostavno napišite, ...prikaži več da vam ni za moj denar in sporočite datum s katerim boste prenehali ponujati svoje storitve po ceni, kot smo se sporazumeli v pogodbi.

  • Avatar praufo
    praufo 13:54 02.februar 2017.

    nekateri so postali veliki in preveliki, pokupijo lahko vse in vsakogar, tudi tistega, ki se mu upira in to je lahko slabo za državljane ... hotel sem povedat, da svoboda ni neomejena, ampak na žalost denar vse kupi, no skoraj ...prikaži več vse ... in kar je naj, naj in najslabše, je to da kupi politiko, ki naj bi delala za državljane ... to je žalostno

  • izRODEk 22:17 02.februar 2017.

    Urednik Zalaznik, se spomniš, kaj sem zadnjič pisal glede agencije za varstvo konkurence?No,...

  • ginko 16:17 02.februar 2017.

    Če mi bo moj operater zaračunal povečane stroške zaradi POP TV - kih lopovov, bom odbil pri položnici povišano podražitev. Res da naš komunistični sistem dovoljuje tako svinjarijo,vseeno polagam upanje v AVK, drugače na ustavno ali evropsko sodišče zaradi ...prikaži več "posilstva", ki ga ta oblast ni v stanju zatreti.

  • boogin1 09:54 03.februar 2017.

    Ponudniki in POP TV se izgovarjajo, da so KANAL A in POP TV najbolj gledani programi. Potem pa sploh ne razumem, zakaj se POP in ponudniki bojijo vtakniti POP kanale v poseben paket, saj če so res najbolj gledani, jih ...prikaži več bodo vsi želeli in jih vsi naročili, razen mene seveda. Seveda to ni res, ker so se POP in ponudniki dogovorili v našem imenu in za naš denar, da bodo vsi služili na naš račun. Sam imam XL HD shemo, pa je več kot 90% kanalov samo zaradi števila in so negledljivi.

  • boogin1 11:12 02.februar 2017.

    Tole sem poslal svojemu ponudniku, kateremu se vem je*e za naročnikeSpoštovaniPri vas imam naročen oranžni paket po akcijski ceni 52,99 EUR vezava za 24 mesecev in dodatno VOYO.Na spletni strani: http://www.zurnal24.si/zaradi-placevanja-pop-tv-druga-podrazitev-v-istem-dnevu-clanek-285050 in https://www.t-2.net/novice/pravno-obvestilo-o-prilagoditvah-ponudbe-z-dnem-132017sem prebral informacijo, da ...prikaži več nameravate podražiti pakete najbrž zaradi plačljivih programov POP TV-ja, ker ta programska hiša od 16.1.2017 dalje zahteva plačilo za svoje programe.Če in ko nameravate to storiti, potem vam s tistim dnem takoj odpovedujem vse naročeno, saj mi najbrž oz. zagotovo zaradi kartelnega dogovora s Produkcija Plus Storitveno Podjetje D.O.O. Ljubljana Ne boste omogočili prosto izbiro programske sheme oz. programov, ki jih želim oz. ne želim gledati.Na strani https://www.t-2.net/novice/pravno-obvestilo-o-prilagoditvah-ponudbe-z-dnem-132017 , je razbrati, da

  • boogin1 11:13 02.februar 2017.

    , je razbrati, da ne delate v dobro naročnikov oz. da delate v dobro kapitalističnih produkcijskih hiš, ki vam storitev ne plačujejoIn da svojim naročnikom, ki vaše storitve plačujemo ne boste omogočili prosto izbiro programske sheme oz. programov oz. ...prikaži več ste se raje odločili, da boste delali v škodo svojih naročnikov, ki vaše storitve plačujemo in svojim naročnikom vsilili programe, ki jih naročniki ne želimo ne plačevati ne gledati.Oranžni paket sem vzel in ga še naprej pričakujem po akcijski ceni 52,99 EUR za vezavo 24 mesecev in tudi po končani vezavi nisem pripravljen plačati več kot je bila polna cena paketa ob sklenitvi to je 59,99 EURProsim, da me o odločitvi pravočasno obvestite oziroma mi omogočite, da prosto izberem tiste programe, ki jih želim gledati in plačevati in ne tiste, za katere ste se vi odločili izsiliti naročnike, da sklenem pogodbeno razmerje z drugim ponudnikom internetnih storitev.Sicer ne pričakujem naivno, da bost

  • mrki 13:24 02.februar 2017.

    Hmm, stvar ne izgleda dobro , Pro Plus je za enkrat močnejši. Bomo videli kaj bo storil AVK. Kakor prebiram poste, vidim , da nas je kar nekaj proti ProPlusu, a vprašanje je koliko nas res misli odpovedati pakete, ki ...prikaži več vsebujejo TV programe. Verjamem , da nekaterim se to na kratek rok ne splača , ke so si potom ugornosti nabavili ali TV , tablico , računalnik .... itd. , tako da nam pa vsem skupaj ostane orožje - ne gledanje Pro Plusovih programov preko teh operaterjev in mogoče, mogoče bodo potem operaterji glede na gledanost Pro Plusovih programov lahko dobili to moč , da bodo oblikovali paket ProPlus in potem bo tisi ki bo hotel gledat tudi to plačal , ostali pa ne. Zatorej že sedaj pozivam k BOJKOTU gledanja Pro Plusovih programov preko operaterjev.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.