Slovenija /slovenija/crna-kronika
85 ogledov

Ajdovščina: Streljanje na bencinskem servisu, dve osebi mrtvi

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 10:44 19.september 2016.

    Ja, ampak mi smo jih volili. ker znane obraze je lazje volit kot noname kandidate z integriteto. 90% ljudi na volitvah volijo ze znane obraze, ker z njimi cutijo gotovost, varnost in status Quo. ker je bolje znano in zanic, ...prikaži več kot pa nekaj novega, ki bi nas sililo v spremembo.

  • evelux 11:11 19.september 2016.

    Malo si preberi o legalnem in ilegalnem orožju in ne piši nekaj na pamet

  • patrijarh 13:17 18.september 2016.

    S katere psihiatrične ustanove pišeš.

  • Žvižgač 14:14 18.september 2016.

    Figurativno sem želel povedati, da zaradi delovanja državnih sistemov marsikomu poči in vzame stvar v svoje roke. Za konkreten primer e itak ne ve razloga, ve pa se, da nas naši liderji vodijo v samo oborožitev in da se povečujejo ...prikaži več nasilna dejanja. Resnici na ljubo se marsikdo boji tudi migrantov, ko poslušajo kaj počnejo in česa so sposobni v državi gostiteljici, tako, da ni nujno, da ne bo tudi kateri po nedolžnem kaj pokasiral.

  • jakec1575 23:24 18.september 2016.

    Še en dokaz, da vse legalno orozje se ne pomeni varnosti. celo nasprotno. veliko ubojev in umorov se je zgodilo zaradi nerazsodnosti z legalnim orozjem v sloveniji. ljubosumje, dediscina itd. če tega orozja ne bi bilo doma bi mogoce bil ...prikaži več kak napd z nozem vendar bi sigurno kdo bil se vedno ziv. če nimas pistole zakogotov ne bos streljal. orozje mora biti omejeno na res psihicno zdrave in stabilne osebe. me zanima koliko mejnih v sloveniji ima danes v posesti legalno orozje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.