Slovenija
114 ogledov

Akcija za odpis dolgov tudi pri nas

Komentarjev 38
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tomaz 11:42 05.februar 2015.

    ja v bistvu čisti populizem....kar vsi bi nekaj dajali, nobeden pa ne pove od kje vzeti...naj se odpove polovici plače in dvema "revežema" poplača mesečni obrok..še vedno mu bo več ostalo, kot je moja plača..po drugi strani je pa tako..če ...prikaži več je nekdo vzel kredit, ga je treba tudi vrniti..če se je pa tisto, kar mu je leta prinašalo manjše breme, sedaj obrnilo kontra, je pa čisto njegov problem in ne problem države

  • radsemastimzmesom 12:46 05.februar 2015.

    tomaz, ne zagovarjam nobenega politika in nobene politične stranke, ampak me prav zanima, kakšen komentar bi napisal, če bi Mesečnik dejal, da se odpoveduje delu plače in da bo poplačal dvema "revežema" mesečni obrok? Verjetno spet nekaj v smislu populizma, ...prikaži več da je to podmukel način za nabiranje točk in tako dalje... Dejstvo pa je, da zadeva ni v redu za moje pojme.

  • Avatar mike1968
    mike1968 14:12 05.februar 2015.

    No potem pa še meni povrnite razliko med nakupno ceno delnic Gorenja, ki sem jih pred leti kupil za 25 EUR, sedaj pa so vredne 5 EUR. Pa še "ukradene" delnice NKBM-ja, ki jih je država brezsramno ukradla nam, ki ...prikaži več smo pred leti nasedli obljubam :(

  • mph 21:35 06.februar 2015.

    Komedijanti kot ti spuščajo take odgovore ... imaš kakšen konkreten predlog? A morda nadaljevati po poti tovariša Janeza Janše? Da npr. prepišemo kar čisto vse gozdove in ostalo cerkvi, pa na prostost oz. oprostit pajdaše JJ ala Bavčar, Šrot, Lovšin, ...prikaži več Časar, .... morda doseči, da narod odstopi še vse svojo imovino vključno s spodnjim perilom Merklovi?

  • Lojze Zelko 10:23 09.april 2015.

    Da je potrebno revnim pomagati ni dvoma. Večinoma gre za dolgove Telekomu, ki je naprodaj. Akcija ZL v zvezi s tem pa je, da bi Telekom odpisal dolgove in tako bi bil to še en argument, ki bi govoril v ...prikaži večv prid NEodprodaji Telekoma. Menim, da je ta zakon dober le za interesna ozadja, ki so proti prodaji telekoma kot pa dejansko pomagati ljudem. Komunizem in njeni nasledniki so pa mojstri v lažeh zato je potrebno ZL vzeti zelo previdno.

  • Ferluci 15:04 06.februar 2015.

    Ah, ti mesečniki...nikoli nič z njimi. Sploh ne vedo, zakaj gre.

  • Papaja Popi 11:10 05.februar 2015.

    To je samo nabiranje točk za nekatere.Sem za to , da se odpiše dolgove, seveda, vendar, če to naredijo, spet ne bo doseglo pravih ljudi pomoči potrebnih.Raje bi šli malo na teren in pogledali kdo res rabi pomoč ...prikaži več in ta denar dali tem neposredno.Ker večina tako imenovanih revežev imajo premoženje, vendar ga skušajo skrivat.Pravi revež bo še naprej moral podpirat to državo.Združena levica tako samo meša meglo, na žalost.

  • Lavdan 11:46 05.februar 2015.

    Pri nas že dalj časa odpisujejo dolgove a samo bogatim.

  • nostradamus 11:51 05.februar 2015.

    +++++++++++++++++++++++++++++++++++

  • nostradamus 11:51 05.februar 2015.

    +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

  • ennanova 12:20 05.februar 2015.

    Minotaver YanisBo Minotaver Yanis našel pot iz labirinta globalne virtualne ekonomije? …http://za-misli.si/kolumne/elena-pecaric/2116-minotaver-yanis

  • punca05 12:22 05.februar 2015.

    ta pa je bosa....kradejo na potiho, ko se gre za popularnost Mesca pa se po vseh časopisih na veliko piše. Telebajski

  • mesojedec 13:12 05.februar 2015.

    A to pomeni, da osebam, ki so kredit jemale v evrih in so več plačevale, kot oni v švicarjih nekaj let, tudi vrnejo preplačilo kredita?

  • mirko 14:44 05.februar 2015.

    Potem se bodo banke obrnile na ustavno sodišče in ti Mesečnik jim boš plačal iz svojega žepa. A ne ?!

  • Papaja Popi 14:53 05.februar 2015.

    Ko se bo prvi politik odpovedal delu svoje plače in jo dokazano dal nekemu revežu, mislim pravega reveža, potem se bo pa tudi svet v drugo smer začel vrteti.

  • ennanova 17:17 05.februar 2015.

    Zmagoslavje trga ali koliko stane življenjeGlas razuma pa pravi: vsaj ene stvari ni mogoče kupiti ali prodati. Katere? …http://za-misli.si/teorija/besede/2117-zmagoslavje-trga-ali-koliko-stane-zivljenje

  • Koka 16:21 05.februar 2015.

    Pravkar na TV 3 , gospod za luno prodaja meglo in poveličuje makedonski in hrvaški model finančne politike - za kozlat !!! Luka pejt ti nekam, najbolš nazaj v Jugoslavijo !

  • mph 22:19 05.februar 2015.

    Torej naj se nadaljuje po poti, po kateri gremo sedaj?

  • mph 22:20 05.februar 2015.

    Kako že gre tista, krade, laže, bolhe je ...? No, saj vladek ti to dobro veš kaj mislim. Še malo čakamo, da se "izve", da pri ZL male otroke na ražnju pripravljajo na piknikih in device žrtvujejo ob polni Luni .....

  • mph 22:23 05.februar 2015.

    Meni zadošča, da vem, da je ZL za demokratično obliko socializma. Ker je socializem antagonist kapitalizma in torej kapitalističnih vampirjev ... sploh ni dvoma, da je to edina pot za človeštvo. In do sedaj so se pri ZL več kot ...prikaži več izkazali z izjemno umirjenimi in ARGUMENTIRANIMI izjavami. Ampak tiste, ki dobivajo jasna navodila iz prižnic ali SDS komiteja pa argumenti itak ne zanimajo, ker tako pač to gre pri religiji.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.