Magazin /magazin/film-glasba-tv
106 ogledov

Ališič odhaja z RTVS?

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • marabunta 15:13 13.marec 2015.

    avtomobilske dirke so postale že tako dolgočasne, da niti vreščanje g.Ališiča ne pomaga, nikakor se ne morejo primerjati z moto GP, ki so vedno polne adrenalina....o komentiranju smučarije je pa škoda zgubljati besede, včasih se vprašam, če bi sploh gledala, ...prikaži več, ker je težko prenašati vso tisto kričanje in galamo dotičnega gospoda

  • tomaz 13:22 13.marec 2015.

    Mislim, da jih prav velik ne bo jokalo za njim...to kar je počel v komentarjih pri ženskem smučanju je bilo po mojem mnenju popolnoma nestrokovno, neprofesionalno in zelo moteče. Mnogi smo prav zardi njegovih komentarjev smučanje, raje spremljali na drugih ...prikaži večh kanalih, to je resnica.Za formulo ne bom komentiral, ker jo niti nisem spremljal, samo za smučarijo je bilo pa moteče, vsaj zame.

  • raki67 16:40 13.marec 2015.

    Mislim da hujšega narcisa med slovenskimi novinarji še nismo imeli. Prav je da gre, saj ne zna drugega kot šinfati. Zdaj, ko bo na prostem trgu (mišljeno v tujini, saj mu po njegovem v Sloveniji tako ni nihče dorasel) naj ...prikaži več nam pa dokaže, da se motimo. Bomo videli kdo se bo moral komu opravičiti. Iskreno z njegove strani opravičila niti ne pričakujem.

  • ljimonad 18:46 13.marec 2015.

    baje da gre na orf, tam bo komentiral smučanje in njegovo ljubljenko ano fenninger......

  • Kiki Marconio 15:18 13.marec 2015.

    Pri smučariji me je najbolj motilo, da ni navijač slovenskih smučark, ampak se je samo trudil biti.

  • supreme 15:31 13.marec 2015.

    se spominjam tistega leta ko je bil prenos F1 še na POPtv ko so za eno sezono zamenjal Ališiča z dvema burekoma ...........takrat ste pa prosli ,da bi poslušal Ališiča , nje ?

  • Janez_53 17:50 13.marec 2015.

    Veš, danes LAHKO ljudje izražajo kritike na delu ljudi, ki delajo za javnost! Seveda pa nekateri pravico do kritike razumejo malce po svoje in se poslužujejo grobih žalitev, kar pa zagotovo ne podpiram.

  • Avatar krojac
    krojac 20:03 13.marec 2015.

    Končno dobra novica,spet bom gledal F1

  • elajpi 23:01 13.marec 2015.

    ka pa č bi ti tud končno šov tole dov???

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 15:27 14.marec 2015.

    Matr ste vsi pametni,men se zdi,da brez Mirana ni formule.Nič boljši in nič slabši ni od ostalih kometntatorjev na RTV SLO.Nagrado za najslabšega komentatorja na TV SLO bi moral dobit Milovanovič,od strokovnih sodelavcev pa Ana Kobal in Matjaž Vrhovnik!

  • stanekos 22:13 15.marec 2015.

    Se ti vidi, da si en velik nakladač. Če binti bila D1 res všeč, bi jo spremljal drugje. Kakšne bučke.

  • stanekos 22:15 15.marec 2015.

    Tehnično podkovan? Ha, ha, ha za tiste, ki imate stalno prebivališče v Potočki zijalki, ha, ha.

  • Tupamaros 12:43 13.marec 2015.

    Hvala bogu. Papa. Formula 1 že dolgo ni več zanimiva. Postala je zadnje čase dirka z enim konjem. Tvoj prispevek kot komentatorja je bil v tem, da si me s svojim neumnim kričanjem zbudil, ko sem zaspal od monotonosti dirke.

  • Kiki Marconio 13:12 13.marec 2015.

    Tole sem bral takole: RTVSLO mi noče plačevati, da bi hodil komentirat na dirke, ampak so hoteli da komentiram iz studia, zato grem.

  • mrki 13:38 13.marec 2015.

    To mi deli !! KONČNO ne bo več UUUULLLAAAAALLLLLLAAAAA !!

  • Papaja Popi 13:58 13.marec 2015.

    Upam, da se bo poslovil tudi, kot komentator pri smučariji, kjer je porazen.

  • Janez_53 14:31 13.marec 2015.

    Gospod Ališič, brez zamere, ampak vaše neartikulirano vpitje ob vsakem malce bolj napetem trenutku dirke enostavno ni za prenašati! Človek s slabim srcem bi zelo hitro lahko doživel usodni napad in umrl. Saj drugače ste v redu, ampak kar je preveč, je preveč.

  • maja.ograjsek 15:03 13.marec 2015.

    Gospod Alešič je zelo izobražen človek. Meni osebno je njegovo komentiranje všeč, saj pove zraven še veliko zanimivih komentarjev.Mene so tudi naučili, da če nimam o neki osebi kaj lepega za povedat bodi raje tiho. In še nekaj ...prikaži več za v razmislek: za koga se pa imate, da lahko sodite?Lp

  • vladek 15:34 13.marec 2015.

    ma kaj jokate,izklopite ton ali pojdite v prvi bife na pivo

  • 6a6330cf643e6297e0f11772a01ce2d9c0c144b1 18:08 13.marec 2015.

    TV komentiranje se bistveno razlikuje od radijskega. Pri radijskem, poslušalec ne vidi dogajanja in mu ga mora komentator opisati, pri TV je čisto nekaj drugega. Gledalec vidi dogajanje in nima nikakršne potrebe po tem da bi mu komentator opisoval dogajanje, ...prikaži več temveč dogajanju dodaja stranske elemente, ki zaposlijo gledalčev drug del možganov. Vse to se prepleta ve eni zgodbi, ki ni strokovno monotona in s tem veliko bolj privlačna za gledalca da si tekmo ogleda. Ališič je vsaj meni odličen komentator kar se tiče polnjenja prostora, na trenutke sicer monotonega dogajanja. Tudi na ta način da nekoga zbudi iz spanca. Dejansko je veliko več zadovoljnih gledalcev, kot bi človek pričakoval glede na komentarje. Je pa tako da se pri komentarjih dogaja isto kot pri nudenju prve pomoči v nesreči, najbolj glasnih nihče ne jemlje preveč resno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.