Magazin /magazin/film-glasba-tv
108 ogledov

Ališič odhaja z RTVS?

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • marjan386 08:42 14.marec 2015.

    Gospod ališič je zelo samozavesten gospod, kar je zelo dobro. Sem pa popolnoma prepričan, da svojih komentiranj ne posluša, da bi se vsaj z leti malo popravil in ne bi trosil raznih neumnosti. Še vedno mi je v spominu izjava, ...prikaži več ki jo je dal med komentiranjem ene dirke pred leti:" PREDRLO SE MU JE PLATIŠČE". To je izjava za v anale, in to pa vsaj 10-tih letih komentiranja dirk F1. PA takšnih neumnosti se je z leti nabralo za celo knjigo. Mislim da g.Ališič precej bolje komentira smučanje kot F1, saj o avtomobilski tehniki NIMA POJMA, je pa daleč največji strokovnjak za vse rumene zadeve, na tem področju mu pa vsaj v SLO ni para......kapo dol. Zato resnično upam, da ODHAJA.

  • CharlySheen 13:02 13.marec 2015.

    Zbogom Miran, končno. Upam, da ne bodo privlekli nazaj Nika Miheliča - gospod je bil s svojim monotonim govorom res na smrt dolgočasen, a vsaj tehnično bolj podkovan kot MA. Dajte priložnost kakim mladim, zagnanim komentatorjem in investirajte ...prikaži več nekaj v njih, da bodo prišli "noter", ne samo komentirali iz studija. Kot moto GP na konkurenčni TV.

  • Matjaž Rus 19:17 13.marec 2015.

    meni je ališič kot komentator všeč, ker mi je bolje gledati tekmo oz. dirko tako, da se nekaj dogaja pa čeprav poslušam njegove fantastične krike. tudi pri smučarskih skokih bi bil boljši, kot jelko gros in tisti noob na planet ...prikaži večt tv, ker sem že 2x poleg zaspal. kaj se pa tiče smučanja, pa mi je osebno bolje da pove resnico : "raje imam anno fenninger kot tino maze", kot pa bi se pretvarjal. meni osebno je tudi avstrijka bolj simpatična kot tina, pri nogometu nimam vzorniak slovenca, ampak portugalca ( ronalda).... in kaj je narobe če so ti tujci bolj simpatični in boljši? ampak, komentator kot komentator pa je ališič res dober in osebno mi je žal, da ga več nebom mogel gledati pri F1. dobro, bomo pa šli gledat F1 na orf :D

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.