Zdravje
54256 ogledov

Alojz Ihan: Status prebolevnika nima več veliko smisla

Komentarjev 107
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • pravičnik77 10:20 05.februar 2022.

    a ni ta tip reku, da se ne bo več oglašal? ga bo spet mogu en za kravateljc dvigent, da bo dal mir... prokleti cepilski provokator

    • smoljo 16:18 05.februar 2022.

      Tega še ni,tistemu biologu ,so pa lape zaprli ...torej ihana še čaka in šeeee je dolga vrsta ...

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 10:17 05.februar 2022.

    Če pustimo biznis ob strani, prav status cepljenega nima nobenega smisla, saj cepivo ne varuje pred prenašanjem, v zadnjih raziskavah, je celo očitno, da cepljeni pogosteje obolevajo kot necepljeni...Da o tem, da bi cepivo varovalo pred okužbo niti ne govorim.. ...prikaži več Torej stroka LAŽE...zakaj to počnejo pa bo prinesla bodočnost, kolikor so nam jo še namenili..

    • pbr1 19:00 05.februar 2022.

      Govedo fuckis nikoli ne razočara.

  • tlacan 10:27 05.februar 2022.

    Tako kot je bilo cepljenje za gripo: Vsak naj se cepi zase in naj pusti druge pri miru. To, kar se zdaj dogaja je samo še biznis. Narava pa jih je*e v glavo, ker ustvarja različice, proti katerim je terapija ...prikaži več manj uspešna. Cepiva tako ali tako še niso ustvarili. Pa da ne bo pomote: nisem proticepilec in sem prebolel t.i. "podaljšani Covid" (5 mescev problemov). Še vedno sem proti siljenju ljudi v cepljenje !

    • Lumpi 10:40 05.februar 2022.

      To stališče, podpiram za mlade, za stare pa ne. Čeprav cepljenje ni 100% zaščita, vseeno ni brez veze. To dokazujejo DSO-ji, ki jih delta praktično ni prizadela.

    • tlacan 10:53 05.februar 2022.

      Sem prepričan, da se je večina starejših, ki so bolj ogroženi že prej cepilo in niso čakali na prisilo. Večina teh, ki se niso cepili, pa se niti ne nameravajo. Prisila ni dober vzvod v demokraciji. Tudi sam sem se ...prikaži več na začetku nameraval cepiti, pa mi tega niso omogočili s cepivom (terapijo), ki me je prepričalo. Ko so dovolili izbiro sem zbolel a se ne grem cepiti, ker nas silijo v nekaj kar niti sami ne poznajo.

    • igorgeus 11:13 05.februar 2022.

      delta jih ni prizadela, ker je covid haral po dso konec leta 2020 in so v glavnem tam prebolevniki.

  • Avatar Leon
    Leon 10:23 05.februar 2022.

    Alojz Ihan: Status prebolevnika nima več veliko smisla.....razložite kakšen smisel ima ,da policija in vojska ne potrebujeta testiranja pri opravljanju svojega dela razen ,če so v mehurčkih kot je razvidno iz povečanega števila prometnih nesreč in kriminala .

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 10:43 05.februar 2022.

    Naj raje pove, da v bolnišnici ni nikogar, ki bi bil tam izključno zaradi Omicrona !!

    • igorgeus 11:14 05.februar 2022.

      naj najprej pove, koliko je prebolevnikov v bolnisnicah zaradi covida

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 11:21 05.februar 2022.

      Pri Delti je bilo v bolnišnicah 60 cepljenih na enega prebolevnika..Za Omicron verjetno ni podatka, ker takšnih ni..

    • igorgeus 13:37 05.februar 2022.

      Ravno zato je crtanje prebolevnikov, ki so proti tezkemu poteku bistveno bolj zasciteni od cepljenih, nesmiselno in skregano z zdravo pametjo.

    • pbr1 19:01 05.februar 2022.

      Ko si dva šupka ližeta šupke...

    • Ender3 21:46 05.februar 2022.

      pbr1 primitivec, kje so administratorji da te ohladijo

  • vanc7 14:33 05.februar 2022.

    "Cepivo nima nikakršnega pomena glede hude bolezni, pravi prof. Yaakov Jerris. Med sedemdeset in osemdeset odstotkov resnih primerov je 3x cepljenih. Cepivo torej nima nobenega pomena glede hude bolezni..." Ihan je verjetno plačan od pharma mafije in mora nabijat o ...prikaži več cepljenju! https://www.israelnationalnews.com/news/321674

  • Slavko Krizman 10:29 05.februar 2022.

    ta drek rabi spet eno okrog ušes...

  • kapibara1 12:20 05.februar 2022.

    Pravkar kolega 3 x cepljen žal sporočil,, da se ne dobiva "na kofetu", ker je potrjen na kovid in doma za stenami v izolaciji

    • Avatar torolino
      torolino 14:43 05.februar 2022.

      V gozd naj gre, mu bo bolj koristilo. Na primerni razdalji tudi s tabo.

    • pbr1 19:04 05.februar 2022.

      Ja in kaj zdaj? A ta zgodba s tvojim kolegom je vredna, da jo objaviš? Sem pričakoval, da mu je najmanj še ena glava zraven zrastla zaradi cepiva. Bedak.

    • kapibara1 21:00 05.februar 2022.

      pbr- ja da je 3 x cepljen (mu NE pomaga pred okužbo+ boleznijo), da se je džabe špikal.

    • kapibara1 21:01 05.februar 2022.

      Sem pa z drugim prjatlom pil pivo v parku graščine, ohiše v kateri živi. Sredi novembra, isto okužen in isto že 3 x NE-cepljen.

    • Avatar torolino
      torolino 23:11 05.februar 2022.

      Pozimi se pije kuhano vino, da boš zdrav. Poleti pij pivo, da se osvežiš. Pa pusti statistiko.😂

  • igorgeus 11:12 05.februar 2022.

    Najprej je potrebno odgovoriti na vprasanje koliko je prebolevnikov po bolnicah.

    • rogg 17:32 05.februar 2022.

      Nikdar ne bomo izvedeli ker je to skrivnost ....

    • pbr1 19:07 05.februar 2022.

      Igorgeus, dej se najprej nauči pisat. Idiot, ni prav, da "je potrebno odgovoriti", ampak, da "je TREBA odgovoriti". Verjetno se ti niti sanja ne o čem govorim

  • djdj 14:22 05.februar 2022.

    Ihana bi bilo vsaj pogovorno potrebno cepiti z uhanom skoti ustnici(zavezana usta). Da ne bi več sejal strahu in plačanih bedarij.

    • pbr1 19:07 05.februar 2022.

      Še en idiot, ki ne zna uporabljat 'potrebno' in TREBA.

    • kapibara1 21:02 05.februar 2022.

      pbr- le o kakem idiotu bi bilo govora če bi se tebe čekiralo !

    • pbr1 21:08 05.februar 2022.

      O genialnem

    • kapibara1 22:09 05.februar 2022.

      Vsak berač svojo malho hvali- Lastna hvala se pod stolom vala

  • leonardo 13:18 05.februar 2022.

    Ihan, nakladaš!

  • si_rob 16:53 05.februar 2022.

    S čim se pa cepi v Avstriji? S cepivom, ki ne deluje. S tem istim kot do sedaj. Cepivo proti omikrnu bo na razpolago( po zagotovilih proizvajalcev) enkrat marca. Takrat bo po vsej verjetnosti omikron že prekužil prebivalstvo. Kupe, prošo ...prikaži več voz!!! Sicer se pa MS in podobni lahko cepijo, bo bolj držalo. Vsaj farmaciji bo bolje, bolj mastno!

  • Che 16:52 05.februar 2022.

    Gospod Ihan Prostozidar predstavnik velike loze v Sloveniji in predstavnik, svetovne elite prostozidarjev kateri vodijo z kapitalom cel svet. Gospod Ihan se nimate dovolj, pohlepnost. Pravijo nasi bratje bog je najmudriji in vse vidi, da ne bo nesramnega oz, primitivnega komentiranja.

  • JJ66 21:22 05.februar 2022.

    Kreten, ne ve kaj govori plačanc, veliko cepljenih s 3 dozami je zbolelo za omikrom, v moji familiji 4

    • dani5 23:02 05.februar 2022.

      Ljudje so vedno bolj besni. Niste edini.

  • marko345 15:51 05.februar 2022.

    A si predstavljate, da Hrvaška uvede obvezno cepljenje kot Avstrija. Najmanj 300000 Slovencev bi se cepilo, da bi lahko prišli na svoje vikende in še 300000 bi se jih cepilo, da bi lahko tam počitnikovali. Slovenija bi bila skoraj 100% ...prikaži več precepljena. To je teorija, ampak verjam da bi tako tudi bilo, ker če prevlada osebna korist se bo cepil, za svojo in družbeno korist pa ne.

    • smoljo 16:25 05.februar 2022.

      Torej je cepljenje samo za korist??? Za qr kodo,aussweiz...AMPAK ZA JEBENO ZDRAVJE IN ŽIVLJENJE PA NE ,AL KAA.KOJI KURAC SE NAJ GREM CEPIT ,DA BOM KAM ŠOV .....za zdravje se mi pa naj jebe ?????Ma no go ,pa ce kr ...prikaži več sam na domač breg lah grem .

    • pravičnik77 17:24 05.februar 2022.

      Hrvaška lahko obvezno cepljenje samo za svoje prebivalce, tako kot Avstrija. Hrvaška ve, da v enem letu propade, če cepljenje pogojuje za turizem...

    • rogg 17:33 05.februar 2022.

      tako je

    • marko345 19:37 05.februar 2022.

      Pravičnik jasno, fa obe propadeta btez turizma. Ampak Avstrijci tudi od turistov zahzebajo cepljenje, sicet so lazni, poszavil srm paralelo, će bi to zahtevali tudi Hrvati. Ker Hrvati in ostali morajo za vstop.v Avstrijo biti cepljeni- tudi turisti- smučišća že ...prikaži več samevajo in briga jih.

  • leonardo 13:23 05.februar 2022.

    MS ali mi lahko, lepo prosim, odgovoriš, zakaj ti grem tako prekleto na živce ker nisem cepljen. Si dobil že dosti provizij, da si tako zagnan? Mene pa prav nič ne briga ali si ti 4x + cepljen ali pa nikoli.

    • smoljo 16:26 05.februar 2022.

      Ne trudi se,ms je umsko fukjena oseba,samo za moj moj jopič in pika ....s tem bumbarjem se ne splaca sploh niti pike napisat

  • rd2dmk2 18:47 05.februar 2022.

    vsem (predvsem pa MS-u ) , ki zagovarjate cepljenje.. povejte od kje je denar za cepiva ? iz proračuna ? iz žaklja ZZZS ? ali iz žepa PV JJ ? vikar zagovarjajte obvezno cepljenje, zmente se še za vsak 3 ...prikaži več mesece, naslednjih 5 let, pa še za gripo pa še za malarijo, komarji že celo zimo letali okol.. kar delite kažin za cepljenje.. samo ko bo vas pa zapekl in se bo pocedl , pa ne jokat zakaj ni penezov za zdravljenje vašga RAKA...upam da vam bodo takrat ponudil vsaj še eno cepljenje

  • vzev 12:15 05.februar 2022.

    Še vedno to favoriziranje cepljenje, čeprav je že vsem jasno, da cepljenje niti malo ne pomaga. En za drugim zbolevajo tudi cepljeni, zato status cepljenja nima več veliko smisla. Dajte že enkrat prenehati s temi neumnimi ukrepi in je.

  • rd2dmk2 11:15 05.februar 2022.

    zakaj se tak spravljate na starce ? zato ker jim telo dela s10% . zakaj jih ne spodbujate z drugačno zaščito, celovito, zakaj jim organizem ne spodbudite da dela močneje in bolje z vitamini.. ne to pa ne.. jabolko na ...prikaži veča dan odžene dohtarja ( ihana, beovičko, logarco, kreka ,... ) stran. samo od jabolka tile faloti nič nimajo.. niti od soleae iz kislega zelja, niti od limonade iz limone, ne nič jim ne kapne v žep... zato pa.. saj vemo farmacevti niso od covida, so že prej hodil pa delili ..

  • Luksi 20:00 05.februar 2022.

    Ta je plačan od fašista, jaz sem cepljen, pa sem vseeno staknil. Kaj je zdaj s kolektivno imunostjo, ki ste jo obljubljali. Pa, ker sem se pazil in se cepil, sem zdaj kaznovan, da nisem prej zbolel. Če bi zbolel ...prikaži več pred cepljenjem bi imel neomejen pct, zdaj bi me pa fašist rad še malo špikal... Banda lažniva fašistična!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.