Zdravje
54258 ogledov

Alojz Ihan: Status prebolevnika nima več veliko smisla

Komentarjev 107
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • svobodagibanja 22:34 05.februar 2022.

    Ihan-a sem imel za kredibilnega in openminded strokovnjaka, ki zna razmišljati kritično in z veseljem se prebiral njegove izjave. Žal sem spoznal nasprotno, popolnoma sem razočaran kako se je pokazal med pandemijo in se še kar ne da miru.

  • QSprm 10:51 05.februar 2022.

    Mediji ste Virus! Pateticni laznjivi klukec pa sramota, tako za znanost kot za cloveski rod, ki naj bi mu pripadal.

  • kapibara1 12:17 05.februar 2022.

    Prvakar oddelal karanteno, ker sem virus po svoji neumnosti, fasla od 3 x cepljenega, ki je bvil v izolaciji(pač v trgovino mu šel). Nisem šel po "P", pa da mi po surli škrapa z motko, ga ne rabim !

  • becar 12:51 05.februar 2022.

    Ti MS se boš pa očitno moral spelat v Avstrijo, če boš želel v tem uživat bruhahaha

  • Matjaz Kampic 03:58 06.februar 2022.

    Status prebolevnika nam že od začetka odrekate. Napisano je popolna laž. Prebolel sem pred 14 meseci. Po 6 meaecih sem imel 1780 ng/ml >175 skupnih protiteles. Po enem letu pa še 1360 ng/ml >175 skupnih protiteles. Take količine ne zagotovi nobeno cepljenje.

  • dani5 23:14 05.februar 2022.

    MS A so te s psihiatrične spet spustili?

  • ana19 14:29 06.februar 2022.

    A ne mislite nehat s tem Ihanom, tudi cepljenje nima smisla, saj je le 30%zaščita. Fuj , kak ste nesramni neki doktorček neko kozlarijo izjavi in vi jo nabijate ko t nori. Pa komu ni jasno, da je vso to ...prikaži večto cepljenje pct in ostale bedarije le ogromni nateg in ustrahovanje ljudi. Pa še v istem dreku ste ubogi ubogljivi in lažnjivi mediji🤮

  • Avatar Olliomella
    Olliomella 23:36 05.februar 2022.

    Dobrodošli v najboljši intimni klub - - Se︆︆ns︆︆to︆︆s︆︆.︆︆C︆︆o︆︆m

  • Linux0099 08:04 07.februar 2022.

    Tudi testiranje in cepljenje ze dolgo nimata smisla

  • sam1 17:11 07.februar 2022.

    Tudi cepljenje z 2.,3.,in še kakšnim odmerkom je učinkovito le v žepih posvečenih dobaviteljev in farmacevtskih družb v lasti milijarderjev.....

  • Nikecmovi 09:05 06.februar 2022.

    Že zdaj je tudi znano , da tudi prebolevnik trikrat cepljen pa že spet dobil korono Tudi trikrat cepljen ni garancija da nedobi spet korono.

  • Ivo29 09:12 07.februar 2022.

    Ihan je samo orodje v rokah vlade.

  • rahitval 11:54 06.februar 2022.

    Cepiš se, ker misliš, da boš s tem pomagal družbi. Očitno pa to sploh ni bistvo. Ni bilo dovolj, da se cepiš dvakrat, zdaj to ne velja več, cepiti se je treba že trikrat. In tako bo šlo naprej. Hkrati ...prikaži več s tem velika skrb za bolne, na drugi strani pa zanikanje stranskih učinkov. Celo več, zdravnike je strah že pomisliti, da je kakšno zdravstveno stanje lahko posledica cepljenja. Ljudje se zaradi strdkov, glavobolov obračajo drugam. Komu so prisegli zdravniki? Hipokratu ali hipokritu?

  • rd2dmk2 09:28 08.februar 2022.

    zgodovina! ihan je bil prvi, ki je na glas povedal da so cepiva za covid zanič.. prvi. in kot nas zgodovina in praksa uči najhujši so prestopniki.. kar za vzgled si vzemite bivše kadilce..ni hujšega nasprotnika kajenja kot bivši kadilec. ...prikaži več in tule je enako. kot drugo pa.. v čem je razlika med prebolelim in cepljenim ? to da cepljeni gre vsak teden se cepit ? in kaj potem če se tud čisto vsi hodim redno vsak teden cepit ? ne bomo zbolelvali? ja pa kaj še? ne bomo umirali? skupaj s covidom v trugo.

  • igor8 15:48 06.februar 2022.

    za to bo moral odgovarjati, tu je kup enih laži in napačnih informacij..v teh njegovih"izvajanjih". a niso take stvari kaznive, a ni odgovoren za svoje izjave?

  • Avatar Marie Cankar
    marie3 07:56 06.februar 2022.

    Kar naenkrat cloveski organizem nima ne funkcije ne pomena, zgolj cepivo. Ce sem imela o gospodu Ihanubse trohico dobrega mnenja, je njegova kredibilnost sla. To je placanec in se vec drugih, ki pocnejo enako kot on.

  • anica00 16:24 05.februar 2022.

    Ihana predlagati za Nobelovo nagrado. Kakšn vizioner z bombastičnimi podatki.

    • pravičnik77 17:25 05.februar 2022.

      gnoj si ne zasluži raztrosa svojega pepela po slovenski zemlji, ne pa Nobelovo nagrado

    • pbr1 19:09 05.februar 2022.

      Ti gnoj pravicnik boš sodil?

    • pravičnik77 20:50 05.februar 2022.

      če bom le lahko, ti gnoj pbr1

    • kapibara1 21:06 05.februar 2022.

      Je tako- Pravičnik- kar napadi ga in ga raztrosi po Ihanski farmi

    • pbr1 21:10 05.februar 2022.

      A vidve opici mislita, da lahko mene napadata🤣

    • pravičnik77 10:13 06.februar 2022.

      mimo grede, ti si napadel mene, ampak bodi kot mora biti. zase vem, da ne bom ne pokopan niti razteren moj pepel v Sloveniji, zato sem že poskrbel v oporoki.

  • Lumpi 18:35 05.februar 2022.

    Tudi omikron ni tako nedolžen, kot kričite anticepilci. V ZDA se pojavlja kar krepek vrh smrti en mesec po vrhu okužb. Vzorec je 330 milijonov in ne sosedov Francelj. Kdor ne verjame naj pogleda na worldometer.

  • Lumpi 13:48 05.februar 2022.

    V družini mojega sina so vsi preboleli alfo. Sin je moral v Ameriko in se je cepil, če ne ga ne bi spustili noter. Omikron imajo sedaj žena in dva sinova (prebolevniki), sin pa ne. Kljub temu pa nisem tako ...prikaži večo bedast, da bi na enem primeru gradil zakonitost, kot počenjate necepilci.

  • Avatar MS
    MS 12:42 05.februar 2022.

    Te novice bo še posebaj vesel nakladač Ender3, ki je širil lažne novice o tem da Avstrija umika zakon o obveznem cepljenju, in z žalitvami utrujal tiste ki so z argumenti demantirali njegove laži!

    • smoljo 16:32 05.februar 2022.

      Tak isto kot pol ti ,slabo beres,oz.ispuščas vse kar je naprej napisano ,kar se dogaja v avstriji ...a za itaijo si cu...opuščanje P in C ,za mnogo stvari ....

    • Avatar MS
      MS 16:35 05.februar 2022.

      smolo, kaj se dogaja v Avstriji? Tole:==> Dunaj, 5. februarja - V Avstriji je od danes v veljavi zakon o obveznem cepljenju proti covidu-19. Obvezno cepljenje, s katerim želi vlada zajeziti epidemijo, velja za vse, starejše od 18 let. Avstrija ...prikaži veča je tako postala prva članica EU, kjer je cepljenje proti covidu-19 obvezno.

    • smoljo 16:43 05.februar 2022.

      Ms updataj se ....pol pa lapli

    • Avatar MS
      MS 16:54 05.februar 2022.

      smolo, update je, da se v SLO pripravlja dopolnitev zakona o nalezljivih boleznih! Beri: Zakon o obveznem cepljenju! Počasi bo treba zavihati rokav dragi smolo!

    • smoljo 17:00 05.februar 2022.

      Haha ti kr vihaj pa se na rit si ga pripopaj

    • Avatar MS
      MS 17:17 05.februar 2022.

      Enako pot bo kot kaže prav kmalu ubrala tudi Nemčija, kjer je dopustnosti obveznega cepljenja že pred slabim mesecem pritrdil tudi Nemški nacionalni svet za zdravstveno etiko, => Avstrija, delno Italija, delno Anglija, delno Francija, delno Grčija!

    • kapibara1 21:07 05.februar 2022.

      ms- delno

    • dani5 23:13 05.februar 2022.

      MS Kdaj se boš šel zdravit?

    • smoljo 23:49 05.februar 2022.

      Dani,ta ms ni zdravila ....moj moj jopič edino vabi ....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.