Slovenija
167 ogledov

Begunci v Sloveniji: Kaos na meji z Avstrijo

Komentarjev 44
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maresem 16:36 30.oktober 2015.

    To so pleničkarji iz hotela mama, ki še prdnit ne znajo brez nje. In taki naj bi nekoč vodili državo - aleluja, ne vem kdo je večja sodrga ali begunci ali ti mamini pleničkarji?!

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 17:24 30.oktober 2015.

    Ja vidm da je zate čist senzacionalno in nepričakovano da množice ob tako dolgem čakanju in nevedenju kaj bo z njimi, kdaj bodo lahko šli naprej..kdaj bo Nemčija nehala sprejemat, koliko časa bodo še mogli na mrazu stat ipd pač ...prikaži več dobijo mrak pred očmi in naredijo neumnost. Glede na to kako živinsko ravnamo z njimi jih je takih še presenetljivo malo.

  • vrhi 08:06 31.oktober 2015.

    Zaradi takih kot si ti pa je toliko brezposelnih, ker čakajo in čakajo na državo.Jaz sem bil tudi brezposeln pa sem se čisto sam znajdu, se prešolal in dobil delo oz. si odpru svojo firmo!

  • Tupamaros 12:01 31.oktober 2015.

    Nemčija zapira na meji z Avstrijo število prehodov za migrante danes na 5 nato 4,3,2,1 in ENDE. Takrat bo Avstrija zaprla mejo s Slovenijo in... takrat bo počilo in kar naenkrat bomo sredi dreka.

  • Presvetli 08:12 30.oktober 2015.

    O tem kako so potegnili ročno zavoro na vlaku in delali zgago pa neboste nič poročali!!

  • valerijakregar 08:30 30.oktober 2015.

    v slo kalifatu se že danes neznano kje giblje preko 25.000 beguncev !tempirana bomba za nasilna ustrahovanja in kraje !

  • Avatar olor
    olor 11:39 30.oktober 2015.

    naročeno je kaj lahko in kaj ne smejo poročati, isto je v Nemčiji. Vsaj tako piše Angleški tisk

  • brina 12:21 30.oktober 2015.

    Kaj pa naši? Ali ne bodo zaščitili naše suverenosti? So pa res cina drinca v vladi.

  • joza 12:31 30.oktober 2015.

    mi smo vendar dežela odprtih vrat in polna usta človekovih pravic,ki veljajo samo za begunce,za slovenski narod in državljane pa ne

  • maresem 12:32 30.oktober 2015.

    3/4 je samih pederčin, ki delajo nered in kaos. Z njimi bi morali bolj s trdo roko. Na cfilju pa v transporter in nazaj od koder so prišli.

  • Zorzul 12:53 30.oktober 2015.

    To je hujse kot v casu komunizma,ko je kpj kontrolirala casopise.Mene samo zanima komu je to v korist?Slovencem?????,EU???????Ni mi jasno kaj se grejo tele nasi.ZE 1 MESEC POSLUSAM,KAKO OBRAVNAVAJO RAZLICNE SCENARIJE.Treba vsak dan dati 1000 beguncev vec ven kot jih ...prikaži večh pride v Slovenijo,Ali vam to ni jasno???????,se pravi regulirat dotok z vasimi tako imenovanimi tehnicnimi ovirami

  • slajan 13:01 30.oktober 2015.

    Begunce čimprej v Nemčijo - Merkova naj jih ali zadrži ali pošlje nazaj. Nikakršnih ograj, tako ali tako jih ne bodo zaustavile.

  • Zorzul 13:11 30.oktober 2015.

    Zaprosil za azil in seveda nasi zakoni ne poznajo takojsnega izgona njega in njegovih bljiznjih ce jih ima.Pogreb s fanfarami in godbo

  • erikkk 13:48 30.oktober 2015.

    To ni kaos pač pa taktika beguncev ...

  • mph 14:28 30.oktober 2015.

    Hja, morda pa bodo počasi vsi ugotovili, da so bili najbolj pametni najprej Madžari, zdaj Avstrijci, .... dejansko pa bi morali biti najprej pametni Grki.

  • mph 14:31 30.oktober 2015.

    Saj so hoteli poslat vojsko na pomoč, pa so študenti zmetali ovire pod kolesa.

  • Johan Spohan 14:36 30.oktober 2015.

    To niso begunci temveč sodrga ki izsiljuje.

  • Rozman 14:50 30.oktober 2015.

    Če misliš, da je to tako preprosto, potem je verjetno tud angleškemu tisku naročeno, da piše, da je nemškemu naročeno. Al ne? Al si res preveč glup, da ne razumeš, da se medijev ne da kontrolirat, če nisi njihov lastnik

  • valerijakregar 15:08 30.oktober 2015.

    za žurnalovce je sovražni govor že link iz slo novic, ki piše o sircu, ki je ponoči vlomil v šefmanovo slaščičarno !

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 13:49 30.oktober 2015.

    Še en dokaz več da se je z napovedjo ograje situacija poslabšala ne pa izboljšala. Politiki pa tud nimajo nč znanja o obvladovanju množic. Če paniko seješ ne morš kej druzga pričakovat. Oprosti ampak tako pač je. Sem imel Avstrijce ...prikaži več za premetene pametne..ampak zdej vidm da so z svojim strogim varnostnim vidikom odpovedal. Sam naredil so paniko nč druzga. Če so na to ciljal potem vse čestitke njim.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.