Slovenija
23907 ogledov

Grožnje Bešič Loredana dobivajo nove razsežnosti, posneli so ga ...

Komentarjev 78
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jurij2 15:33 30.november 2022.

    Prvi minister kateri je dohtarom rekel ne.tako je prav .slabse placani delavci v zdravstvu nedobijo niti minimalne place.ceprav si jo zasluzijo oni bi pa za dve minimalki povisice.prvo registrirati dejanski cas ko so zdravniki prisotni na del mestu.nobenih dvozivk .ali ...prikaži več si v javnem zdravstvu ali si privat.izobbrazevanje zdravnika stane vec kot tristo tisoc evrov.v javnem zdravstvu mora oddelati toliko in toliko let ali pa naj placa razliko

    • LudvikK. 15:48 30.november 2022.

      Kdo ne dobi niti minimalne plače? Dipl. med. sestre dobijo več od zdravnikov začetnikov.

    • rd2dmk2 16:22 30.november 2022.

      ludvik kaj pa pomeni dipl, med ? trije semestri predšolske vzgoje mogoče ?

    • timja 17:13 30.november 2022.

      rd2mk poguglaj in se vpiši na višjo medicinsko...če te leta ne dajejo ali demenca

    • rd2dmk2 17:45 30.november 2022.

      timja za kaj bi pa jest googlal ? no zakaj ? meni povejte kolk je dipl, med, sestra vredna takole me brati. za enga fuzbalerja ali dimnikarja ? mimgrede obstaja ena specifikacija poklicev in tam je športnik več od diplomiranega ...prikaži veča inžinerja. tak za intermeco vaših bluzenj.

    • fd6ed3e905bafe216a5ed40d8a388ad1e43fa35b 18:44 30.november 2022.

      fak ste usekani. a ti veš kako je bit brez dohtarja. kdo te bo zdravil? PICOPEK? AL ALBANSKO BOLGARSKI ZDRAVSTVENI DELAVEC???????????????????

    • Ender3 20:15 30.november 2022.

      Jurij2 popravljam prvi, ki je jasno nastopil proti stanovskim kolegom je bil Fakin pa je, hitro odnehal..Dokler jim ne bo kdo nalil čistega vina glede položaja in vloge v družbi bomo ostajali njihovi talci. Trolom pa, če ste zadovoljni s ...prikaži več tem, da imate enkrat dnevno zdravniško vizito, v primerjavi s tistimi, ki celi dan skrbijo za predpisano terapijo, prehrano, osebno nega, pomoč pri vstajanju, fizioterapijo..Osebno bi bolj pogrešal one druge in jih posledično , primerneje nagrajeval.

    • rd2dmk2 12:11 01.december 2022.

      fd6... mal se zamisli nad terminoma zdravil in ozdravil. jest ne rabim dipl, doc dr in še kaj da me zdravi celo večnost do moje smrti oziroma do mojega bankrota. jest lahk grem k Pehti pa me takoj OZDRAVI. tolk ...prikaži večtolk o vednost vsem , ki mate odvisnost, da če niste vsak mesec v ordinaciji vas pa že stiska v grlu, kar tako kot tistga ki čike smodi.

  • PaPajapopi 15:30 30.november 2022.

    Fides naj raje vzame malo smejalnega plina, namesto , da ga daje bolnikom. Ker jim D.B. Loredan ne da, kar pohlepni doktorji hočejo, ga želijo diskreditirati, oblatiti v javnosti. SDS jih je zadnja tri leta razvadil z dodatki in ker ...prikaži več teh ni več hočejo ohraniti prejšnje finančno stanje. Zato pa na Jadranu zmanjkuje vil in ostalega, ker so doktorji že vse pokupili.

    • LudvikK. 15:49 30.november 2022.

      Loredan se je diskreditiral sam.

    • fd6ed3e905bafe216a5ed40d8a388ad1e43fa35b 18:44 30.november 2022.

      MINISTER JE FAKING GROZIL. VSEENO MI JE KDO JE. NIMA KAJ GROZIT NEMOČNEMU ZDRAVNIKU. fak a ste zmešani al kaj????????? ...prikaži več

    • Ender3 20:32 30.november 2022.

      Minister je grozil toliko, kolikor ti verjameš sindikalistu in pristranskim medijem. Loredan, če ne drugače bi moral uvesti dekrete, ne da se pusti izsiljevati na pogajanjih. Onega z pogojevanjem pod mizo, so se očitno uspešno otresli .

    • LudvikK. 08:59 01.december 2022.

      A ga niso posneli Ender? Kateri pa so pristranski mediji? 24ur, N1, RTV, Žurnal....?

  • Avatar Leon
    Leon 15:41 30.november 2022.

    Slovenke in Slovenci stopimo v korak in obsodimo nekoretne in žaljive odnose zdravnikov do pacientov . Koliko zavarovancev je bilo nesramno odpravljenih v ambulantah ali so umrli zaradi nestrokovne obravnave . Zamenjali so Hipokratovo prisego za HIPOKRITIZEM .

    • LudvikK. 15:51 30.november 2022.

      O čem pišete? Navedite vsaj en primer, ko so bili do vas nesramni oz. veste za koga (vi ste očitno še živi), ki je umrl zaradi 'nestrokovne' obravnave. Zakaj jih sovražite, če pa jih najbolj rabite od vseh javnih uslužbencev?

    • Ivo 17:23 30.november 2022.

      Jaz ti povem primer. Pridem do okenca na urgenci in mi tam zaposlena prasica reče, da ona meni, da to ni za urgenco. Bi ji dal lepši vzdevek, a si ga ne zasluži! Krava s srednjo šolo se čuti sposobno ...prikaži več s pogledom preko okenca soditi o mojem počutju in stanju! Še tistih nekaj fičinkov, ki jih dobi, si ne zasluži!

    • fd6ed3e905bafe216a5ed40d8a388ad1e43fa35b 18:43 30.november 2022.

      MINISTER JE FAKING GROZIL. VSEENO MI JE KDO JE. NIMA KAJ GROZIT NEMOČNEMU ZDRAVNIKU. fak a ste zmešani al kaj?????????

    • Avatar Leon
      Leon 19:31 30.november 2022.

      Zdravniki se imajo za kasto in pričakujejo,da bo država dala kar bodo zahtevali ? Vprašanje glasi ; Kaj ste zdravniki pripravljeni storiti za državo ?

    • bi_ba 08:39 01.december 2022.

      Tri leta niso delali popolnoma nič in dobivali Covid dodatke, zdaj bi pa radi denar še naprej, delajo pa še vedno nič, razen parih izjem v celi SLO. Recepte še pišejo, ker se jim to splača, ostalo jih pa briga. ...prikaži več Pa še slabše bo, bolje nikoli.

    • Avatar Leon
      Leon 08:54 01.december 2022.

      Res je bi_ba ! Ljudje se morajo tega zavedati in ne dovoliti ,da se nam dogaja kot cerkvena pedofilija ,ki je zavito v celofan in nihče ne odgovarja za svoja dejanja .

    • LudvikK. 09:01 01.december 2022.

      Ivo, sestre si zamenjal z zdravniki. Kakšno izobrazbo pa imate vi, da veste, da je bilo za urgenco?

    • Ivo 22:36 01.december 2022.

      @LudvikK. Moja izobrazba ni niti najmanj pomembna ob dejstvu, da sem bil po njenem poskusu, da me odpravi, in lastnem vztrajanju, da ne grem nikamor sprejet in obravnavan v ambulanti, kjer se ni nihče vprašal, ali sem tam z razlogom ...prikaži več ali ne. Sprašujem se, kaj bi bilo, če bi tja prišel nekdo, ki je pohleven in spravljiv in bi upošteval mnenje "strokovnjakinje" na okencu?

  • Pišmevuh 17:40 30.november 2022.

    V Mb kliničnem centru letijo delovne ure, smrduhi pa preko ceste v zasebnih ambulantah.

  • lojs 18:56 30.november 2022.

    kučan je šel na operacijo ali zdravlenje v švico, ker UKC ni več bolnica narejena za maršala ... in kaj lahko pričakujemo? vsi upokojenci naj čakajo na milost in nemilost , naj prosijo une gor, da jih odrešijo muk, kar ...prikaži več je zelo težko se zmenit ... se pravi trpi do onemoglosti, če maš pa keš, pa lepo v tujino ... kaj še hočemo? kaj ni to lepa dežela, mnogo lepša od švice, tam je motovilec zelo drag, pri nas ga pa dobiš skoraj zastonj ... to je bistvo

  • tomi67 17:45 30.november 2022.

    Ha, ha, vrli svobodnjakarji. Ko bom naslednjič komu j...l mater ali kakšne druge obscenosti klobasal, bom rekel, da gre za čvrsto moško debato, ki je na naši kmečki strani še bolj moška od meščanske.

  • Ivo 17:21 30.november 2022.

    Se ga hočejo takoj znebiti. Vsakogar, ki jim ni po godu, tako izločijo. Sramota za moralo zdraniškega ceha.

    • fd6ed3e905bafe216a5ed40d8a388ad1e43fa35b 18:43 30.november 2022.

      MINISTER JE FAKING GROZIL. VSEENO MI JE KDO JE. NIMA KAJ GROZIT NEMOČNEMU ZDRAVNIKU. fak a ste zmešani al kaj?????????

    • bi_ba 08:45 01.december 2022.

      Od kdaj so pa zdravniki nemočni? Nemočni so samo bolniki ob takem zdravstvu, če nimajo miljonov s katerimi bi si privoščili nasmešek zdravnika v privat ambulanti in kliniki.

  • Kmodri 18:05 30.november 2022.

    Podpiram ministra, ki je rekel odločen ne Koštrunu in FiDESu.

  • lojs 19:06 30.november 2022.

    ... in potem se najdejo nekateri, ki še JAGAJO delvce v tujino ... brilijantno

  • Kmodri 22:25 30.november 2022.

    Moji kolegi v belem so navadna pohlepna horda. Sram me je, da sem del njih!

    • Kmodri 22:56 30.november 2022.

      Zdravništvo deluje po mafijskemu principu! Bog ne daj, da se komu od kolegu zameriš. Takoj postaneš črna ovca. Nastradali pa tvoji pacienti.

  • munja 19:44 30.november 2022.

    Ko bodo odpravili čakalne vrste, naj se oglasijo. Sicer je pa to čisto izsiljevanje in nič drugega!!!

    • lojs 20:33 30.november 2022.

      čakalnih vrst je vsak dan manj, kaj bi še rad ... preprosto te izbrišejo in vrste so krajše, a ni to super

    • Ender3 21:06 30.november 2022.

      munja, kdo je iniciator čakalnih vrst ?Tisti, ki postavljajo indikacije, odrejajo terapijo, preizkave, operacije ipd. Oni tudi pišejo napotnice in odločajo kje, se bodo bolniki uvrstili na čakalno vrsto. Vedo, kdo je tisti, ki to vnaša v sistem in oni ...prikaži več na koncu tudi sproščajo vrsto na čakanju. Torej, ko je že vse znano je, vse odvisno od njihove organiziranosti in učinkovitosti. Nimajo pa, določene norme, ker gre za specifično, odgovorno in včasih nepridvidljivo delo.

  • Avatar Zala
    Zala 18:20 30.november 2022.

    Mafija se boji za svoje položaje. Koštrun pokvarjenec, da mu ni para. Loredan, ne dajte se. Očitno ste dregnili v osirje gnezdo.

    • fd6ed3e905bafe216a5ed40d8a388ad1e43fa35b 18:42 30.november 2022.

      Zala, daj si glavo pogledat. Očitno si staršem večkrat padla na tla. MINISTER JE FAKING GROZIL. VSEENO MI JE KDO JE. NIMA KAJ GROZIT NEMOČNEMU ZDRAVNIKU. fak a ste zmešani al kaj?????????

  • Soljatar 17:32 30.november 2022.

    kje so zdaj te levičarski visoki moralni standardi in načela, ki jih tako vneto zagovarjajo , ko je na tapeti kdo iz desnice?...fakt je, da je Bešič Loredan grobo kršil etični kodeks državnih funkcionarjev, kar je že več kot zadosten ...prikaži več razlog za takojšen odstop.

  • Avatar Leon
    Leon 19:43 30.november 2022.

    Vse skupaj je politična igra in pritisk na ministra ,ki je napovedal boj proti doktorjem DVOŽIVKAM .

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 22:34 30.november 2022.

    Ne morem se čisto odločiti kaj naj bi si mislila o ministru ampak vse skupaj smrdi po spletkah in intrigah, kjer je Loredan majhna lutkica.

    • LudvikK. 09:04 01.december 2022.

      Saj so ga posneli. Misli si enako kot če bi bil minister prejšnje vlade. Nič več in nič manj.

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 10:32 01.december 2022.

      LudvikK. dejansko se mi zdi, da je Loredan majhna ribica v velikem ribniku, v katerem plavajo hudo nevarne in požrešne ribe.

    • LudvikK. 10:41 01.december 2022.

      Predvsem iz energetike... Drugače je pa Loredan sam izrekel kar je izrekel. Najbrž mu niso prislonili pištole na čelo. Ti ni nič čudnega, da nobeden od glavnih medijev ne problematizira tega? In kje so zdaj feministke? Kaj bi bilo, če ...prikaži več bi minister prejšnje vlade namesto opravičila izjavil, da je šlo za 'čvrsto moško debato'?

  • leonardo 07:21 01.december 2022.

    Vse bodo naredili, da se bodo mafijska posla v zdravstvu nadaljevala. Upam, da se bo našel junak, ki jih bo malo prerukal.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 18:50 30.november 2022.

    Snemanje brez vednosti je kaznivo dejanje.

  • lojs 19:04 30.november 2022.

    javni sektor bo še vedno živel v enotnem plačnem sistemu, ker kaj boljšega ne more nihče izumit ... g.virant je bil res izumitelj ... razredi gor dol, še več se bo selilo v privat sektor in še več bo stalo ...prikaži več zdravstvo, me pa zanima, če je v kakšnem privat sektorju filozof ... in o tem se pogaja človek, ki je sam dvoživka, ampak to ste že vse ribice pozabile ... glupemu folku ni pomoči

  • h4ck3r 16:54 30.november 2022.

    Zanimiv nivo zaenkrat še aktualnega ministra, ki poveličuje svojo specializacijo in neposredno zaničuje drugo...uporabljene besede kirurg proti internistu, to deluje zelo spravno in nerazdirajoče. Očitno maske le ne držijo več tako čvrsto, kot so se na začetku. Le vprašanje časa ...prikaži več je kako dolgo bodo lahko še "neodvisni" novinarji in medijske hiše držale čversto štango, ki postaja iz dneva v dan težja. Sedaj se izkažite in obsodite grožnje ne glede na to s katere strani prihajajo.

    • peter3 19:44 30.november 2022.

      Bog ve, na katerih substancah je gospod doktor.

    • Oko.sokolovo 19:47 30.november 2022.

      Stavim da benzodiazepini k so tko priljubljeni med dohtarji

  • Soljatar 16:08 30.november 2022.

    a bo kolesariat v petek pred parlamentom zažgal lutko Bešič Loredana ?....najbrž da ne, a ne, prokleti hinavci levičarski?

    • Ender3 20:54 30.november 2022.

      Bljitva ti ostani v kleti na toplem, Nisi plačan za kolesarjenje, ker služiš Ivekovemu evangeliju kot, ministrant. Primitivni mladec indokriniran z maloumjem.

    • LudvikK. 10:43 01.december 2022.

      Ender, si vsaj priznal, da ste kolesarili za plačilo. Upam, da ni bil sam burek.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.