Magazin /magazin/film-glasba-tv
234 ogledov

Bi Planet in POP TV podatke o gledanosti najraje zakopala?

Komentarjev 39
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bojovi 13:39 05.april 2016.

    Se še ne zavedajo kako bedni so s temi resničnostnimi šovi, Jaz nebi gledal Big Bratherja pa če bi mi plačali, tista neumnost kmetija išče karkoli je že, pa gostilna išče šefa. Ste vi resni? Raje dajte nekaj pametnega za ...prikaži več gledat, ne pa te neumnosti. Da vaših neumnih telenovel niti ne omenjam.

  • MK 14:44 05.april 2016.

    ja... kako čefurji nerazmišljajo... drugega nič. čefurji, cigani in priseljenci

  • bendover 14:50 05.april 2016.

    mogoče bi gledal resničnostni šov,kamor bi naselili 20 geekov,ki bi tam nekaj ustvarjali,20 moronov z fake žnablami,ki se cel dan ubada z oslovo senco me ne zanima

  • MIRAN1 15:48 05.april 2016.

    to so šovi za upokojence ali mlade, ki nimajo kaj drugega početi in radi gledajo kaj delajo voaerji, ...

  • MIRAN1 15:52 05.april 2016.

    namesto BB bi bil lahko naslov "Big sister in ostali praznoglavci". Zanima me od kod TV postajam toliko denarja za take bedastoče, ...!?

  • MK 14:43 05.april 2016.

    bruhaaaam. Tudi format je za idiote!

  • MK 14:43 05.april 2016.

    Gledam Discovery in filme, ki jih potegnem dol. Pa šport seveda.

  • Thomy 12:27 05.april 2016.

    Jaz nimam nič proti franšizi velikega brata... Lahko bi bila "slovenija v malem", kjer bi bile predstavljene vse starostne skupine z vseh koncev naše male deželice.Lahko bi pokazali kako različni ljudje reagirajo - na primer - ko se v ...prikaži več hišo priseli en migrant s Sirije... Tedenske vaje bi morale prikazovati kako različni ljudje različno razmišljajo in sprejemajo okolico...Ta Big Bordel se gledat ne da!!!

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 14:28 05.april 2016.

    Torej je gledanost BB letos polovična napram lanski. Le zakaj? Zato ker ste naredili šov plehek. Ne zato ker bi bil sam format tako zanič. Letošnja izvedba je zanič.

  • hubertfast 13:06 05.april 2016.

    https://www.youtube.com/watch?v=xNpvObiLDXY

  • Janez_53 13:07 05.april 2016.

    Se kar strinjam s tabo! Kot si lepo poimenoval "Big Bordel" je po mojem mnenju najbolj prostaški in pogrošni show, kar jih je v Sloveniji obstajalo. Preprosto poden od podna.

  • macko 13:49 05.april 2016.

    galunič, čakarmiš, perovič, le kaj pričakujete na TV butnglavci ??

  • wingspan15 14:09 05.april 2016.

    Sicer ne gledam nobenega resničnostnega showa. Kar pa tukaj kdaj pa kdaj prečitam, bi rekla, da gre za promoviranje prostitucije oz. bordela. Na račun tega s.......a si ne na Pop TV, ne na planetu, kaj šele na Kanalu A nimaš ...prikaži več več kaj pametnega pogledati, Resnično. Seveda je predmet s predvajanjem resničnostnega showa predvem zaslužek televizijske hiše.

  • se_eden 14:18 05.april 2016.

    najbolj zanimiva mi je izjava, jaz pa tega ne gledam. to naj bi bila po novem definicija novoveških intelektualcev. pa glih zato moraš to gledat, da vidiš oz. slišiš, kako raja razmišlja. tudi politični analitiki bi se iz teh oddaj ...prikaži več lahko marsikaj naučili...

  • koud 14:21 05.april 2016.

    Evforija Usodno vino? Pa kaj še. S to nadaljevanko pop tv posiljuje do skrajnosti sam zato, ker je Planetova Ena žlahtna štorija tako popularna. Sicer so pa resničnostni šovi že passe, nič čudnega, da nihče ne gleda tega.

  • koud 14:21 05.april 2016.

    Evforija Usodno vino? Pa kaj še. S to nadaljevanko pop tv posiljuje do skrajnosti sam zato, ker je Planetova Ena žlahtna štorija tako popularna. Sicer so pa resničnostni šovi že passe, nič čudnega, da nihče ne gleda tega.

  • Merkava4 14:52 05.april 2016.

    Vse kar je več kot 1,1 % gledanosti postavlja pod vprašaj IQ Slovencev....

  • Joe Porkamotorka 16:16 05.april 2016.

    že brati o teh izločkih slo-kvazi-TV produkcije je žalitev za zdravo pamet, kaj šele pisati komentar na to temo ... AAAGH.. SE MI ŽE BLEDE ... BRUH BRUH

  • Miran61 16:44 05.april 2016.

    Pozabil si še na mentalne bolnike.

  • Papaja Popi 17:33 05.april 2016.

    Kruha in iger pa je ljudstvo zadovoljno.Le , da je kruha bolj malo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.