Magazin /magazin/film-glasba-tv
235 ogledov

Bi Planet in POP TV podatke o gledanosti najraje zakopala?

Komentarjev 39
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Papaja Popi 17:34 05.april 2016.

    Vse to ljudstvo plača, ki telefonari in zakuplja gledanje.

  • Papaja Popi 17:34 05.april 2016.

    MARTA ODLIČNOPokažite ljudi, ki se v Sloveniji trudijo za golo preživetje in so mnogokrat pravi inovatorji, da jim to uspe, ali pa resničen šov, v katerem bodo resnično kaznovali katerega od barab, ki so nam okradli državo !!!

  • Papaja Popi 17:40 05.april 2016.

    Pri nas filme ali kakšno oddajo , snemamo, da lahko potem reklame preskočimo, ker drugače je vse to negledljivo, ker so same reklame.Še TV1 IN TV2, ki včasih nista imela reklam, sta danes polna reklam in se sprašujemo, zakaj ...prikaži več k...a potem plačujemo naročnino.

  • Papaja Popi 17:40 05.april 2016.

    Ejga, ta ti je fantastična.

  • Ivo 19:31 05.april 2016.

    Dajmo SURVIVOR čim prej... To bom celo gledal, ker so zakon igre.

  • Avatar Džoser
    Džoser 22:20 05.april 2016.

    Resničnostni šovi na vseh zamerikaniziranih tv hišah so tako bizarni in plitki,kot miselnost in kultura lastnikov in vodstvenega kadra TV postaj. Poleg tega pa so še vsiljivi z reklamami med filmi in športnimi prenosi o posameznih nič vrednih resničnostnih šovih.

  • Harrison 06:35 06.april 2016.

    Ha, ha, ha, bravo!

  • Harrison 06:35 06.april 2016.

    Ha, ha, ha, bravo!

  • tslamar 07:18 06.april 2016.

    Le kdo bi gledal kup lenuhov, ki čvekajo neumnosti.

  • YASSIR 09:55 06.april 2016.

    Saj imata oba izgubo Planet TV (Antenna TV) in Pro PLUSSaj Planet TV ima zadnji dve leti (2013, 2014) več kot 10 mio EUR izgube za lani še ni podatkov pa tudi mislim da imajo 10 ...prikaži več0 mio izgube ker nimajo sponzorjev če samo kmetijo pogledaš jih je Mercator brcnil v rit, pravtako fiskaris in ekodar da so mogli jagra dobiti veliko pove

  • YASSIR 10:18 06.april 2016.

    Big Brother ima še veliko gledanost glede na to koliko serij je takrat na sporedu.Preseneča me kako malo ljudi gleda Bilo je nekoč glede na to da takrat ni nič kaj drugega na sporedu.Kljub temu da ...prikaži več je dolgočasno da je joj.

  • marabunta 22:34 05.april 2016.

    dolgo časa je moja soseda hodila okrog dohtarjev, da bi ji predpisali kakšno dobro odvajalo, ker ima probleme s prebavo, nobene pametne in učinkovite rešitve...no, potem pa je začela gledati te šove in vse težave so minile....

  • drejca1 18:57 05.april 2016.

    Jaz vem samo to, da zvečer nimam na domačih kanalih kaj gledat. Pa ne, da ne bi hotela.Teh šovov enostavno ne prenesem. Edino ob nedeljah zvečer me pribije pred tv Znan obraz ima svoj glas.Drugače pa...največkrat sedaj kar knjigo ...prikaži več vzamem v roke. Hvala pop-u in ostalim, da spet berem:))

  • Boris Odreitz 13:45 05.april 2016.

    jaz teh bedarij sploh ne gledam pa počasi televizijo že umikam saj so same reklame ali pa blesarije. Najboljši je Youtube, kar koli si lahko narediš za gledat pa je.In to milionkrat boljši program.

  • MK 14:44 05.april 2016.

    beri rajši knjigo

  • Marta Jezernik 15:55 05.april 2016.

    Sem upokojenka pa me te brez vezne bedarije sploh ne zanimajo! Pokažite ljudi, ki se v Sloveniji trudijo za golo preživetje in so mnogokrat pravi inovatorji, da jim to uspe, ali pa resničen šov, v katerem bodo resnično ...prikaži več kaznovali katerega od barab, ki so nam okradli državo !!!

  • fritolin 19:20 05.april 2016.

    Mene pa zanima kako se to vse placa ????? Od kje denar za toliko produkcij, serij - zraven pa se nagrade za zmagovalce ...... Za Planet se mi zdi, da gre kar nekaj dnarja iz Telekoma... po drugi strani pa ...prikaži veča vidimo koliko bi lahko nacionalka nardila ( seveda kaj boljsega) za vso to narocnino saj ma sigurno vec denarja kot vsi ostali skupaj...

  • AnzeSmolej 20:28 05.april 2016.

    Tisti, ki pravi da gleda te šove, je zame osebno takoj izgubil veliko kredibilnosti. Mene bi bilo sram reči da gledam big brotherja. Sicer je pa tako, da TV umira. Ljudje želimo gledati, kar želimo KADAR želimo, BREZ reklam. To ...prikaži več je doba YouTube. Sam v bistvu samo še to gledam in pa torrent. Če bi pa imeli konkretno ponudbo videa na zahtevo, pa bi tudi torrent odpadel.Dejansko pri nas doma prižgemo TV samo če pridejo obiski,, da nekaj ropota v ozadju, ker radia nimamo.

  • leonardo 08:09 06.april 2016.

    Ne saqmo letošnja izvedba, vsaka je bila ZANIČ, kakor vsi ostali resničnostni šovi. Ko gledam En0o žlahtno štorijo, mi gre na bruhanje ob predvajanju reklam za ostale serije kot je BILO JE NEKOČ. Pol ure reklam, pol ure serije. Ja ...prikaži večJa pa kljub temu ni gledanosti. Za eno reklamo grem na večerjo, za drugo grem zobe umit, za tretjo se grem stuširat, za četrto pa se preoblečem v pižamo. Tako je to.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.