Slovenija
305 ogledov

Bitka za Rog: "Tukaj bomo vztrajali dokler bo treba"

Komentarjev 35
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 21:44 06.junij 2016.

    SMRT JANŠIZMU, SVOBODA LJUDSTVU

  • Žurnalček 22:30 06.junij 2016.

    Dokler ne boš dobil eno čez gobec , ne boš vedel kaj je lastnina !!

  • Žurnalček 22:32 06.junij 2016.

    Jaz imam licenco , sam jaz jih ne bi takole božal . Imam pa veteransko preteklost , kreten zahojen , noben z obsodbo po KZ in po JRM ne more biti varnostnik !

  • Franjo Erman 23:20 06.junij 2016.

    naj jankovič raje stožce do konca zrihta

  • Franjo Erman 23:23 06.junij 2016.

    analno?

  • jankoc 11:17 07.junij 2016.

    Kaj je dragec,a te ritka buba?

  • d 19:40 08.junij 2016.

    odjebi klosar

  • sprehajalec 12:06 06.junij 2016.

    Prepričan sem, da je velika večina njih sodelovala na t.i. "Arabskem Piru" pred meseci v Ljubljani. Pa Afganistancem so flašo dajali, da jim je potem alkohol zmešal pamet. Takšna so bila poročila Policije. Gre za gibanja, ki so po ...prikaži večo politični filozofiji na liniji Rdečih brigad iz 70tih. Bader-Mainhof in tistih, ki so ugrabila Alda Mora v Italiji. Pa sodelovala s Palestinci pri ugrabitvah letal. Drugje so že davno označena za teroristična, le pri nas se gleda nanje z nostalgičnim nasmeškom, ah, "mladi so", tudi mi smo bili. Ker se je pomešalo vse skupaj, sedanjost in preteklost. Pa 70 let se je ljudi fopalo s stanjem permanentne revolucije.

  • STF 11:21 06.junij 2016.

    ste umaknl komentarje?RUŠI! NJIHOVE OBLJUBE: http://tovarna.org/node/1176"Zaradi nujnosti obstoja takšnega prostora se je pred dobrim letom preko civilne iniciative izvedla začasna zasedba bivših poslopij tovarne ROG, ki so bili več kot deset let ...prikaži več zapuščeni. Pri tem pa se vsi zavedamo in tudi sprejemamo dejstvo, da ko bo mestna občina Ljubljana imela konkreten načrt za ureditev ROG-a in bo začela s prenovo, bomo ta prostor povsem mirno in prostovoljno zapustili."

  • supreme 12:15 06.junij 2016.

    ko bo narod stopu skupaj pri bolj pomembnih zadevah ....recimo kk država krade narodu .........kot pa,da brani nek kamenje

  • Plavi-mil 12:05 06.junij 2016.

    A mi lahko kdo pove, kako pridem do nepremičnine v elitni lokaciji Ljubljane, brez centa, brez,da bi eno lopato zasadil, prosim, če mi poveste. Tukaj se vidi in dogaja vsa ideologija komunistov, SAJ JE VSE NAŠE in ti potomci teh ...prikaži več ideologov ne znajo drugače, kot si prisvajati tujo lastnino.

  • AnzeSmolej 12:27 06.junij 2016.

    Komuniste,extremne fašistične levičarje v smetnjake! Potem pa lahko gradimo civilizacijo naprej proti miru in pravem blagostanu za vse, ki so pripravljeni kaj narediti/se naučiti.

  • jakec1575 17:16 06.junij 2016.

    Alternativne urbane kulture ne moreš poštirkat. kaos je njen glavni atribut kreativnosti. Zupan tega ne razume. on razume danijelo, svinjske cevapcie iz asa in mogoce cigumigu. Nisem preprican. Če je objekt nevaren, naj pride inspekcija in policija in naj izpraznejo. ...prikaži več Vse ostalo je pac pesek v oci. Ne pustis skvotat toliko let potem pa praznis. Ne vem, kdo ni spostoval cesa, zato se v to ne spuscam. Ali je za rog mestu v rogu tudi ne. Dejstvo je, da brez taksne kulture nimas urbane kluture ampak vasko mesto. in center postaja ena velika gostilan za turiste. Kot je pred kratkim napisal en novinar. Mesto mora biti tudi za lokalce. pa ne nekje cez avtocesto na obrobju.

  • jakec1575 17:20 06.junij 2016.

    Če hočeš zradirat skrito revscino iz centra mesta z lepimi granitnimi kockami na Slovenski, to se ne pomeni, da revscine ni vec. Ulicni glasbeniki in umetniki, undeground scena ne nastaja v postirkanih objektih. Sploh pa se bo to mascevalo z ...prikaži več grafiti po vsej lepi novi zokijevi ljubljani. v to sem preprican. ne podpiram sicer, ampak mesto ni podjetje. Ima mnogo vec funkcij. zupan pravi, da se je v teh letih ze naucil. Bomo videli.

  • jakec1575 19:58 06.junij 2016.

    Tudi klosarji in dzankiji so ljudje. In ocitno jim ta objekt veliko pomeni, da ga tako branijo. Že jutri lahko koncas ti na ulici in ti bo roko ponudil bivsi dzanki. Zato spostuje vse ljudi, ki jih lahko. Je pa ...prikaži več tvoj komentar tocen prikaz tega, kaj ustvarjamo. Lepi in prazni. Postirkano mesto, kjer ni prostora za tiste, ki jim ni uspelo ali so drugacni. Ves, mene pa bolj moti, vsak petek pokozlana ploscadn pred moderno, pa maxijem in se kje. polito vino, ogabne smeti, kozlarija posh mladine, ki se naliva z dragim alkoholom. Ampak taki kot si ti, vidi samo klosarje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.